Par Daugavpils mēru atkārtoti ievēl “saskaņieti” Andreju Elksniņu

0 Komentāru

Par Andreju Elksniņu no “Saskaņas” (S) balsoja viņa partijas biedri, kā arī Riharda Eigima “Mūsu partijas” pārstāvji, kopumā astoņi balsoja par, pret pieci, bet divas balsošanas zīmes nederīgas.

Elksniņu par mēru apstiprina bez Riharda Eigima un Jāņa Lāčplēša balsīm. Eigims sabojāja biļetenu, bet citi viņa “Mūsu partijas” biedri Elksniņa kandidatūru atbalstīja.

Jautājums par jaunā mēra ievēlēšanu bija kā pēdējais jautājums kārtējā domes sēdē. Kā lēmumprojekta ziņotājs darba kārtībā jautājumam norādīts domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks, mēra pienākumu izpildītājs Igors Prelatovs (“Mūsu partija”).

Balsojums

Foto: JĀNIS EGLĪTIS, TV3 ZIŅAS

Daugavpils dome bez mēra ir gandrīz divus mēnešus, un, ja šodien mērs netiktu ievēlēts, visticamāk, jau nākamnedēļ Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sāktu domes atlaišanas procedūru.

Iepriekš Elksniņš jau dažus mēnešus domi vadīja pēc pēdējām pašvaldību vēlēšanām, kad viņu no amata gāza tieši Eigima partijas biedri, bet pats Eigims kļuva par Daugavpils domes vadītāju.

0 Komentāru