Par dalību Sīrijas konfliktā apsūdzēts Latvijas jaunietis Mārtiņš; skaties FOTO no tiesas

Komentāri
Par dalību Sīrijas konfliktā apsūdzēts Latvijas jaunietis Mārtiņš; skaties FOTO no tiesas
Foto: TV3 ziņas

Šodien Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa turpina skatīt krimināllietu pret Mārtiņu Grīnbergu, kurš apsūdzēts par dalību Sīrijas konfliktā.

Apsūdzētais jaunietis savu vainu viņam inkriminētajos noziegumos neatzīst. Lieta jau tika skatīta februāra sākumā, kad nopratināja vienu liecinieku un liecinieku pratināšanu turpinās šodien. Tāpat tiesa nolēma turpināt paturēt jaunieti apcietinājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņots, ka Rīgas tiesas apgabala prokuratūra jaunietim cēlusi apsūdzību pēc diviem Krimināllikuma pantiem, proti, par prettiesisku piedalīšanos bruņotā konfliktā un piedalīšanos noziedzīgas organizācijas noziegumos pret cilvēci vai mieru, vai valsti, vai kara noziegumos. Par šādiem noziegumiem var tikt piespriests mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana no desmit līdz divdesmit gadiem.

Prokuratūrā iepriekš apstiprināja, ka apsūdzētais darbojies teroristu grupējuma “Daesh” pusē.

Foto

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl