Par 4 eiro ”humpalās” iepirktās drēbes SS.lv tirgo par prāvu summu

11 komentāri

Ar ko katram no mums asociējas lietoto apģērbu veikali jeb ”humpalas”? Citam, piemēram, tā ir vieta, kur ”izcelt pērles”, vēl kādam tā ir vieta, kur viņš nekad savu kāju nav spēris un nespers, jo tas ir zem viņa goda, bet tikpat daudziem tā ir vieta, kur sarūpēt apģērbu visai ģimenei, krietni ietaupot.

Bet izrādās, ka vēl kādam ”humpalas” ir peļņas gūšanas platforma. Par to Bez Tabu komandai vēsta kāda skatītāja vēstulē, kurā viņa apraksta savus novērojumus.

Netālu no mājas ir lietoto apģērbu veikals. Katru pieveduma dienu ierodas jauna sieviete, kura stāv pie ieejas un gaida veikala atvēršanu. Tad viņa skrien, cik ātri var, un neskatoties paķer visas profesionāla sporta zīmolu jakas un bikses. Nemērot nopērk katru preci par 4 eiro. Kur tad tas viss paliek? Ilgi nav jādomā – sludinājumu portāls, kuru atverot parādās gandrīz 300 sludinājumu ar sporta apģērbiem. Tikai cenas ir nu jau krietni augstākas. Nodokļi par to droši vien netiek maksāti.

Tātad shēma gauži vienkārša – ”humpalās” nopirkts apģērbs par 4 eiro tālāk pārdots par 20-60 eiro. Bez Tabu komanda devās noskaidrot, vai vēstulē rakstītais ir patiesība.

Foto:

Sākotnēji sieviete stāsta, ka apģērbus sūta uz Krieviju radiniekiem, bet pēc tam stāsta, ka nodarbojoties ar labdarību.

Beigās gan apstiprinās, ka ”humpalās” iegādātais apģērbs tiek pārdots sludinājumu portālā SS.lv.

Skaties video!

TOP komentāri

 • skatitajs
  +6 +6 0

  skatitajs

  Uzreiz var redzēt, ka raksta labi audzināts cilvēks! Mani rakstītā nebija neviena apvainojuma, bet te viena teikumā veseli trīs.
  Veiksmi biznesā!
 • skatitajs
  +5 +5 0

  skatitajs

  Sižetam nav ne vainas. Redzēju Agnesi humpalas, vēl nodomāju, ka būs sižets un rekur arī ir... Katrs, protams, var taisīt biznesu, vienīgais, kad eju humpalas es zinu, ka tas apģerbs ir no humpalam un ta cena, kuru par to maksāju, ir adekvātā. Negribētos par to pašu humpaļu apģerbu maksāt 10 reizes vairāk pat nenojaušos, ka apģerbs ir no humpalām. P.s. tagad kļuva skaidrs, kāpēc mēneša laikā nevaru atrast nevienas slēpošanas bikses pastaigam ar bērnu...
 • Indulis
  +4 +4 0

  Indulis

  Diezgan smieklīgs sižets....ņem priekšā nabaga sievieti humpalās,bet lielie vīri,kas sēž mūsu valdībā,kas apzog valsti ,naturāli....par miljoniem.....viņiem ta neviens neķeras klāt. Piemēra Šķēle,Šlesers.....Vai par viņiem kāds izdrošinās uzrakstīt? Nē ,visi baidās....Bet te,par kaut kādām humpalu drēbītēm baigais sižets....Smiekli nāk.....

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl