Par 4 eiro ”humpalās” iepirktās drēbes SS.lv tirgo par prāvu summu

11 komentāri
Par 4 eiro ”humpalās” iepirktās drēbes SS.lv tirgo par prāvu summu
FOTO: LETA

Ar ko katram no mums asociējas lietoto apģērbu veikali jeb ”humpalas”? Citam, piemēram, tā ir vieta, kur ”izcelt pērles”, vēl kādam tā ir vieta, kur viņš nekad savu kāju nav spēris un nespers, jo tas ir zem viņa goda, bet tikpat daudziem tā ir vieta, kur sarūpēt apģērbu visai ģimenei, krietni ietaupot.

Bet izrādās, ka vēl kādam ”humpalas” ir peļņas gūšanas platforma. Par to Bez Tabu komandai vēsta kāda skatītāja vēstulē, kurā viņa apraksta savus novērojumus.

Netālu no mājas ir lietoto apģērbu veikals. Katru pieveduma dienu ierodas jauna sieviete, kura stāv pie ieejas un gaida veikala atvēršanu. Tad viņa skrien, cik ātri var, un neskatoties paķer visas profesionāla sporta zīmolu jakas un bikses. Nemērot nopērk katru preci par 4 eiro. Kur tad tas viss paliek? Ilgi nav jādomā – sludinājumu portāls, kuru atverot parādās gandrīz 300 sludinājumu ar sporta apģērbiem. Tikai cenas ir nu jau krietni augstākas. Nodokļi par to droši vien netiek maksāti.

Tātad shēma gauži vienkārša – ”humpalās” nopirkts apģērbs par 4 eiro tālāk pārdots par 20-60 eiro. Bez Tabu komanda devās noskaidrot, vai vēstulē rakstītais ir patiesība.

Foto:

Sākotnēji sieviete stāsta, ka apģērbus sūta uz Krieviju radiniekiem, bet pēc tam stāsta, ka nodarbojoties ar labdarību.

Beigās gan apstiprinās, ka ”humpalās” iegādātais apģērbs tiek pārdots sludinājumu portālā SS.lv.

Skaties video!

11 komentāri