Panika Jelgavas veikalā Maxima! Pircēji plauktā atrod žurku indi

Komentāri

Jelgavā, Pilsētas pasāžā, lielveikalā Maxima deratizācijas veicēji pārcentušies ar žurku indes izmētāšanu pa plauktiem, un veikals no tā dabūjis ciest, jo vismaz uz pāris stundām paralizēta tā darbība. 

Vakar no rīta Jelgavā pilsētas pasāžā esošajā veikalā Maxima sākās neliela panika – kādā no plauktiem atrasts iepakojums ar uzrakstu ”inde”. Uz notikuma vietu izsaukti glābēji, policisti, neatliekamā medicīniskā palīdzība un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc paciņas apskates cilvēki no veikala tomēr izlaisti un inde nodota ekspertiem analīžu veikšanai. Jau pēc neilga laika policisti bija pabeiguši pārbaudi un noskaidroja, ka nezināmā viela ir peļu un žurku inde.

Izrādījies, ka veikalā iepriekš bija veikta deratizācija, kuras gaitā vairākās vietās tika izvietoti līdzīgi vīstokļi ar peļu un žurku indi.

Foto

Firma, kura veica deratizāciju, izlika šos vīstokļus veikala telpās un noliktavās, un tie darbinieki, kuri strādāja zālē, nezināja par šo faktu, līdz ar to viņiem nebija precīzas informācijas, kas tas tāds ir, un viņi attiecīgi vērsās pie apsardzes darbiniekiem un pēc tam izsauca arī policiju.

Par notikušo ierosināts kriminālprocess, lai noskaidrotu precīzus notikušā apstākļus un vērtētu deratizācijas veikšanas atbilstību noteikumiem.

Šobrīd veikals ir atsācis darbu un atliek vien cerēt, ka deratizācija veikta profilaktiskos nolūkos, nevis tāpēc, ka pa ēdienu plauktiem naktīs dzīvojas žurkas.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl