Komentāri
Panākta vienošanās, ka pēc diviem gadiem mobilie sakari ārzemēs būs lētāki
FOTO: LETA

Jāpanāk, lai, esot ārzemēs, par telefonzvaniem un interneta lietošanu nebūtu jāmaksā astronomiskas summas. Šādu mērķi izvirzījušas Eiropas Savienības (ES) amatpersonas, un šodien tiks sniegta informācija par jaunākajām iecerēm šajā jomā.

Politiskā līmenī panākta vienošanās, ka mobilo sakaru viesabonēšanas maksa tiks atcelta pēc nepilniem diviem gadiem.

Tādējādi, esot kādā citā ES dalībvalstī, par telefonsarunām, īsziņām un mobilo internetu būs jāmaksā tikpat, cik savā mājas zemē.

Operatoriem gan būs iespēja maksu piemērot, ja cilvēks ārzemēs uzturēsies ilgstoši, nevis tikai ceļošanas nolūkā. Par šiem priekšlikumiem Eiropas Parlaments galalēmumu plāno pieņemt nākamnedēļ.

Eiropas institūcijas jau vairākus gadus cīnās ar augstajām viesabonēšanas maksām. Aprēķināts, ka kopš 2007. gada tās sarukušas par 80% līdz 90% procentiem.

Nākamais pazeminājums gaidāms nākamā gada aprīlī, un Latvijas patērētājiem tas atsevišķās pozīcijās var nozīmēt kritumu pat par 75% procentiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl