Komentāri
Palīdzi atrast! Kāds ļaundaris no izstādes nozadzis mākslas darbu – kroni!
Foto: Facebook

”Kāds riebeklis nozaga melno nakts karalienes kroni no manas izstādes mākslas telpā MALA Cēsīs. Ja jūs redzat kādu, nēsājot šādu… ziniet – tas ir zagts!” savā Facebook lapā raksta Austrālijas latviete, māksliniece Brigita Stroda.

Māksliniece arī raksta: ”Ja tas ir “nejauši paņēmies līdzi”, to var anonīmi atstāt vienkāršā brūnā iepakojumā MALA kafejnīcā, vai dot ziņu caur messenger!” raksta māksliniece.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mākslas telpā Mala Cēsis no 16. jūlija līdz 9. augustam ir skatāma Brigitas Strodas kroņu izstāde Kronis visiem. Acīmredzot no šīs izstādes kronis arī tika nozagts.

Brigita Stroda dzimusi Austrālijā, ieguvusi scenogrāfes izglītību un lielāko mūža daļu nostrādājusi mākslas menedžmenta jomā. Viņa dzīvojusi Vācijā, Francijā, uz Latviju pārcēlās 1993. gadā.

Lūk, kā izskatās pazudušais kronis!

Foto avots: Facebook

Foto avots: Facebook

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl