Komentāri
Pagājušajā gadā noziedzības līmenis Latvijā palielinājies par 1,9%
FOTO: LETA

Ēriks Kalnmeiers šodien prokuroru sanāksmē bija spiests atzīt, ka pagājušajā gadā noziedzības līmenis Latvijā nedaudz paaugstinājies. Viņš uzsvēra, ka īpaša uzmanība jāpievērš tieši ekonomiskajiem noziegumiem, jo joprojām trūkst resursu to izmeklēšanai.

Pagājušajā gadā par 1,9% jeb 916 gadījumiem palielinājies Latvijā fiksēto noziegumu skaits. Tomēr šāds pieaugums kopumā vērtējams kā neliels un samērīgs, jo vairākus gadus pirms tam noziedzības līmenis krities. Tā, savā uzrunā prokuroru gada sanāksmē norādīja ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers. Tikmēr premjerministre Laimdota Straujuma aicināja vairāk uzmanības pievērst tieši ekonomisko noziegumu izmeklēšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers gan aizrādīja, ka joprojām trūkst reāla atbalsta šādu noziegumu izmeklēšanai, piemēram, papildu štata vietas Finanšu policijai valdība šogad atteikusies piešķirt.

Kalnmeiers uzsvēra, ka ieguldījumi šādu noziegumu izmeklēšanā atmaksātos. Piemēram, pagājušogad iesaldēti 80 miljoni noziedzīgi iegūtu līdzekļu, kas ir piecreiz vairāk nekā gadu iepriekš, bet lielākajā atklātajā naudas atmazgāšanas shēmā bijuši 660 dalībnieki.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl