Padod tālāk! Reģistrācija CSDD var izglābt tavu velo!

Komentāri
Padod tālāk! Reģistrācija CSDD var izglābt tavu velo!
Valsts policija

Patruļpolicisti aizturējuši velosipēda zagli, un tā kā atgūtais velosipēds bija reģistrēts Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD), tas veiksmīgi atdots īpašniekam. Līdz ar to policija aicina – reģistrē arī savu velosipēdu!

Trešdien Patruļpolicijas ekipāža Centrāltirgus teritorijā pamanīja aizdomīgas uzvedības vīrieti, kuram līdzi bija arī velosipēds. Policistiem radās pamatotas aizdomas, ka velosipēds, iespējams, ir zagts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārbaudes laikā policisti konstatēja, ka velosipēds ir reģistrēts Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD), un tas pieder kādai sievietei, kura dzīvo Saulkrastos. Policisti nekavējoties sazinājās ar velosipēda īpašnieci. Sieviete paskaidroja, ka viņai patiešām nesen nozagts velosipēds, un viņa jau bija plānojusi doties uz policijas iecirkni rakstīt iesniegumu.

Velosipēds tika nogādāts pie likumīgās īpašnieces, bet pret 1978. gadā dzimušo vīrieti uzsākts kriminālprocess par zādzību. Aizturētais arī iepriekš nonācis policijas redzeslokā par līdzīgu noziegumu.

Pateicoties tam, ka sieviete savu velosipēdu bija reģistrējusi CSDD, policisti varēja ātri noskaidrot tā patieso īpašnieku. Tādēļ Valsts policija aicina arī citus velosipēdu īpašniekus reģistrēt savus velosipēdus CSDD. Tas ne tikai paātrina zagto velosipēdu identificēšanu, bet arī paātrina velosipēdu atgūšanas procesu. Informācija par velosipēdu reģistrēšanu pieejama CSDD mājaslapā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl