Pabriks gatavs nolikt EP deputāta mandātu, kandidēs Saeimas vēlēšanās

3 komentāri

Artis Pabriks, kurš svētdien, 3. jūnijā, paziņoja par aiziešanu no “Vienotības”, lai pievienotos apvienībai “Attīstībai/Par!”, pirmdien, 4. jūnijā, pavēstījis, ka kandidēs 13. Saeimas vēlēšanās un ievēlēšanas gadījumā būs gatavs nolikt Eiropas Parlamenta deputāta mandātu.

Kā iepriekš informēja Pabriks, ”lēmums nav bijis viegls, taču tam nevajadzētu būt pārsteigumam ne ”Vienotības” oficiālajiem, ne neoficiālajiem vadītājiem”.

Foto: LNT

Atvadoties viņš novēl veiksmi visiem biedriem un draugiem ”Vienotībā”, taču vienlaikus aicina viņus ”darbos, nevis tikai nosaukumā parādīt ”Jauno Vienotību” – izbeigt paklausīgu klusēšanu, piesedzot Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) neizdarības valdībā, mainīt partiju, nevis tikai piešpaktelēt fasādi”.

Politiķis skaidro, ka ir izvēlējies pievienoties ”Attīstībai/Par!” tāpēc, ka tā spējusi savās rindās pulcēt vairāk nekā 1300 jaunu, enerģisku un moderni domājošu cilvēku. ”Es darīšu visu, lai palīdzētu nākamajā Saeimā ievest jaunus cilvēkus ar labu izglītību un pasaules pieredzi. Es redzu un ticu, ka viņi deg par taisnīgu, modernu un drošu Latviju,” pārliecināts Pabriks.

Eiroparlamentārietis ir pārliecināts, ka ”bez jauna iesaukuma Latvijas politikā, bez mazas revolūcijas parlamentā un valdībā, Latvija turpinās stagnēt”.

3 komentāri