Komentāri

Privatizācijas aģentūrai (PA) izdevies atrast otru valdes locekli, līdz ar to tiek cerēts, ka bankas Citadele pārdošanas līgums tiks parakstīts līdz laikam, kad darbu uzsāks jaunā valdība, proti, līdz šīs nedēļas trešdienai, 5. novembrim, LNT Ziņām apstiprināja ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis.

Kā žurnālistiem apstiprināja ekonomikas ministrs, par topošo PA valdes locekli izvēlēts Ģirts Freibergs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ģ. Freibergs 1994. gadā ieguvis bakalaura grādu Latvijas Universitātes Vadības un ekonomiskās informātikas fakultātē starptautisko ekonomisko attiecību specialitātē, bet 2002. gadā ieguvis MBA grādu Viljama E. Simsona Biznesa administrācijas skolā Ročesterā ASV Ņujorkas štatā.

2012. gadā viņš aizgāja no darba AS Citadele banka padomē, kur pildīja padomes locekļa amatu un turpināja darbu AS Diena valdē Darbu šā medija valdē viņš pameta pērnā gada vasarā. Vēl pirms tam Ģ. Freibergs darbojās SIA Mobile Credit Latvia izpilddirektora amatā. Vēl pirms tam Ģ. Freibergs darbojās AS GE Money Mārketinga un pārdošanas nodaļas vadītāja amatā, bet vēl agrāk – AS Hanza Līzings līzinga daļas vadītāja amatā.

PA valdi plānots apstiprināt pirmdien, 3. novembrī, vai otrdien, 4. novembrī.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā PA valde atkāpusies no saviem amatiem bankas Citadele pārdošanas līguma dēļ. PA iepriekšējais valdes priekšsēdētājs Ansis Spridzāns sacīja, ka viņš un otrs līdzšinējais valdes loceklis Guntis Lausks iesnieguši atlūgumus, jo nepiekrīt valdības lēmumam nekavējoties parakstīt līgumu par Citadeles pārdošanu, lai arī bija iespēja turpināt sarunas par bankas pārdošanu līdz gada beigām.

Jau zināms, ka vienam no PA valdes locekļa amatiem tiek virzīts Vladimirs Loginovs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl