Pa ceļam no Norvēģijas uz Latviju pazudis 23 gadus vecais Intars

Komentāri
Pa ceļam no Norvēģijas uz Latviju pazudis 23 gadus vecais Intars
FOTO: Bezvests.lv

23 gadus vecais Intars Mežeriņš pazuda aptuveni 2016. gada 27. novembrī pa ceļam no Norvēģijas uz Latviju. Pēc tuvinieku teiktā, zināms, ka pēdējā telefonsarunā, izbraucot no Norvēģijas, puisis minējis, ka dosies uz prāmi, kurš atrodas Stokholmā (ostas nosaukums “Nineshamn”, kompānija, kura apkalpo šo prāmju līniju – “Stena line”).

Prāmim bija jāizpeld no Zviedrijas uz Latviju – uz Ventspili vai Liepāju (precīzi nav zināms). Prāmī tā arī nav nokļuvis. Pirms plānotā mājupceļa uz Latviju (ar prāmi), Intars plānojis aizlidot līdz Anglijai. Bet kopš 25. novembra pārstājis sazināties gan telefoniski, gan arī sociālajos tīklos nav bijis. Līdz šim nav devis par sevi nekādu ziņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

PAZĪMES: augums 170 cm, kalsnas miesasbūves, mati īsi apgriezti. Kā bija ģērbies un kādas lietas bijušas līdzi – nav zināms. Telefons bija nozaudēts, attiecīgi, nekādu saziņas līdzekļu līdzi nebija.

Zināms, ka Intaram bija automašīna “Volkswagen Golf” sudraba krāsā, Valsts Nr. VR-2995.

Visiem, kas zina puiša atrašanās vietu vai ir viņu redzējuši uz prāmja vai Latvijā, lūdzam nekavējoties zvanīt policijai pa tālruni 110 vai Bezvests.lv – +371 22084084.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl