Pa ceļam no Norvēģijas uz Latviju pazudis 23 gadus vecais Intars

Komentāri
Pa ceļam no Norvēģijas uz Latviju pazudis 23 gadus vecais Intars
FOTO: Bezvests.lv

23 gadus vecais Intars Mežeriņš pazuda aptuveni 2016. gada 27. novembrī pa ceļam no Norvēģijas uz Latviju. Pēc tuvinieku teiktā, zināms, ka pēdējā telefonsarunā, izbraucot no Norvēģijas, puisis minējis, ka dosies uz prāmi, kurš atrodas Stokholmā (ostas nosaukums “Nineshamn”, kompānija, kura apkalpo šo prāmju līniju – “Stena line”).

Prāmim bija jāizpeld no Zviedrijas uz Latviju – uz Ventspili vai Liepāju (precīzi nav zināms). Prāmī tā arī nav nokļuvis. Pirms plānotā mājupceļa uz Latviju (ar prāmi), Intars plānojis aizlidot līdz Anglijai. Bet kopš 25. novembra pārstājis sazināties gan telefoniski, gan arī sociālajos tīklos nav bijis. Līdz šim nav devis par sevi nekādu ziņu.

PAZĪMES: augums 170 cm, kalsnas miesasbūves, mati īsi apgriezti. Kā bija ģērbies un kādas lietas bijušas līdzi – nav zināms. Telefons bija nozaudēts, attiecīgi, nekādu saziņas līdzekļu līdzi nebija.

Zināms, ka Intaram bija automašīna “Volkswagen Golf” sudraba krāsā, Valsts Nr. VR-2995.

Visiem, kas zina puiša atrašanās vietu vai ir viņu redzējuši uz prāmja vai Latvijā, lūdzam nekavējoties zvanīt policijai pa tālruni 110 vai Bezvests.lv – +371 22084084.

Lasi vēl