”Overtime TV”: Maestro Raimonds Pauls un sports

Komentāri

Raidījuma ”Overtime TV” studijas viesis maestro Raimonds Pauls. Runājot par sportu maestro atzīst, ka Pasaules futbola čempionātam ir sekojis līdzi, bet sevi dēvē par daļēju futbola cienītāju.

”Es, kaut kā maz redzu tādus spēlētājus kā bija Maradona (Djego Maradona tiek uzskatīts par vienu no visu laiku labākajiem pasaules futbolistiem),” atzīst Raimonds Pauls.

Uz jautājumu par to vai ģimenē bija izvēle starp sportu un mākslu, maestro atzīst: ”Mans paps bija traks uz hokeju, futbolu un makšķerēšanu. Pamatskolā mani pirmo un pēdējo reizi ielika vārtos. Pēc pirmā sitiena es dabūju pa īkšķi un tēvs pateica, ka jāpārtrauc šitā padarīšana. Bet manam piesitienam pie klavierēm tas netraucēja.”

Runājot par sevis uzturēšanu forma Pauls norāda, ka mājās ļoti daudz nodarbojas ar saimniecības lietām, remontē māju, pārtaisa elektrības kontaktus, pļauj zāli.

Dažiem labi zināmiem Latvijas sportistiem raidījuma gaitā maestro piemeklējis arī attiecīgus skaņdarbus no sava repertuāra. Oļegu Znaroku,  Pauls raksturo ar dziesmu ”Velns lai parauj tādu dzīvi!”, savukārt Ernestu Gulbi raksturo dziesma ”Tā es Tevi mīlēšu”, bet Andrim Biedriņam tikusi dziesma ”Genoveva”.

Noslēdzot sarunu Raimonds Pauls izteica vēlējumu, lai kādā no pārraidēm varētu runāt arī par Latvijas futbola panākumiem. ”Es esmu viņu fans un atbalstītājs, bet es pagaidām neredzu to ideālo komandu,” atzīst maestro.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl