Komentāri
Ostapenko mamma: Aļonas līmeņa tenisista izskološana prasa vismaz pusmiljonu eiro
FOTO: LETA

Uz pāris dienām mājās ieradusies Latvijas uzlecošā tenisa zvaigzne, visas pasaules ievērību ieguvusī Aļona Ostapenko. Sportiste Latvijā cer gūt kādu kripatu miera un atpūtas, jo no milzīgās uzmanības gūzmas jau pagurusi.

Vienlaikus tenisiste gatavojas jau nākamajiem turnīriem, turpinot ceļu uz savu galveno mērķi – kļūt par pasaules labāko tenisisti. Sportiste godīgi atklāja, ka tic arī dažai labai māņticībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aļona Ostapenko

Aļona Ostapenko
Francijas atklātā čempionāta uzvarētāja

Man ir viena mantiņa talismans, ko es vienmēr ņemu līdzi. Bija gadījies, kad es to aizmirsu, un es zaudēju turnīrus, bet cita meitene sāka vinnēt. Man tad bija desmit gadu. Un tagad tā mantiņa vienmēr braukā ar mani līdzi.

Aļonas mamma un trenere ir meitenes kvēlākā līdzjutēja. Viņa atklāja, ka šāda līmeņa tenisista izauklēšana 15 gadu laikā prasījusi ap pusmiljonu eiro.

Savukārt citiem jauno tenisistu vecākiem viņa iesaka saglabāt vēsu prātu.

Jeļena Jakovļeva

Jeļena Jakovļeva
Aļonas mamma un trenere

Lielākā daļa vecāku gaida rezultātu tūlīt un uzreiz. Beigās sanāk tā, kad bērnam ir 15 gadu, viņš vairs negrib spēlēt. Tāpēc iesaku spēlēt mierīgi un gaidīt rezultātu nākotnē, bet tagad, lai mierīgi trenējas.

Ostapenko nākotnē grib uzvarēt Vimbldonas turnīrā un reiz spēkus mērot ar savu elku – amerikāņu tenisisti Serēnu Viljamsu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl