5 komentāri
Opozīcijas deputāti aicina deportēt tos bēgļus, kuri pastrādājuši jebkādu noziegumu
FOTO: SCANPIX

Saeimā sākušās diskusijas par izmaiņām bēgļu vai patvēruma meklētāju izraidīšanas kārtībā. Opozīcijas deputāti aicina šos nosacījumus atvieglot.

Esošais regulējums nosaka, ka imigranti izraidāmi, ja ir pastrādājuši sevišķi smagu noziegumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas Reģionu apvienība (LRA) ir sagatavojusi izmaiņas likumā, kas paredz, ka iebraucēji būtu deportējami, ja veikuši jebkādu noziegumu.

Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā vērtējot izmaiņas, juristi iebilda, ka priekšlikums ir pretrunā ar starptautiskajām tiesībām. Bet tam oponēja idejas autori.

Saeimas deputāte, LRA

Mēs esam uzaicinājuši pie sevis cilvēku, kuram salst, kuram nav atbilstoša apģērba. Mēs viņu esam pabarojuši, nomazgājuši, apģērbuši. Un tad viņš var sākt mūs terorizēt. Tad viņš var mūs aplaupīt, mūs sist, darīt ar mums, ko viņš grib. Un mēs viņu atpakaļ aukstumā izlikt nevaram, jo tur viņš varbūt nosals. Manuprāt, šāda interpretācija īsti nav korekta un atbilstoša pret Latvijas iedzīvotājiem.

Priekšlikumu atvieglot iebraucēju izraidīšanu komisija nenoraidīja. Deputāti ministrijām deva mēnesi laika, lai izvērtētu starptautisko pieredzi, jo virkne valstu, tostarp Vācija, sākušas mainīt nosacījumus imigrantu deportēšanai.

TOP komentāri

 • Tantiņa
  +4 +4 0

  Tantiņa

  Kāpēc viņus vispār bija jālaiž iekša..... Un tagad, redzot, ko vini var pastradāt, tik turpina un turpina laist miljonus. tad, kad no Eiropas nekas vairs nebūs pāri palicis, tad varbūt sapratīs, bet tad jau būs viss par vēlu. Kā teica mazais puisītis Ezera sonātē- Bankrots ir tad, kad nekā vairs nav !
 • Haralds Elceris
 • viesi
  +4 +4 0

  viesi

  Viņi ir tikai neaicināti viesi! Un ja nevēlas ievērot mūsu likumus un uzvedības normas, cienīt ''mājas saimniekus'', tad ir šī zeme ir JĀPAMET! Te vispār nav ko spriest vai meklēt citu valstu pieredzi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl