9 komentāri

“Ja godīgi, es gaidīju, ka izkritīsim,” atzīstas Latvijas lepnuma Mārtiņa Oliņa deju partnere Ilze Jankovska. Šova Dejo ar zvaigzni fināla nedēļā portāls Skaties.lv piedāvās sarunas ar visiem četriem pāriem, kas jau svētdien cīnīsies par galveno balvu!

“Cerējām, gaidījām!” tā Mārtiņš Oliņš par gaidāmo finālu. Pāris nenoliedz, ka katru reizi domājuši, ka šis, iespējams, būs viņu pēdējais uznāciens. “Dziļi sirdī bija doma, ka gribētos visu izdejot. Cerēt reizēm ir aplami, bet nu – mēs tikām!” smaida Ilze, skatoties uz savu deju partneri. Šova laikā Jankovskai bijušas nopietnas problēmas ar muguru, kad šķitis: “Ak, kungs! Kā es izdejošu!?” Bet pāris ir ticis līdz lielajam šova Dejo ar zvaigzni ceturtās sezonas finālam, un viss ir kārtībā! Taču ne viss ir tik balts…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oliņš un Jankovska trenējas fināla nedēļā

Jautāts, vai Mārtiņš šo trīs mēnešu laikā kādreiz ir bijis salūzis, viņš atbild klusi, bet apstiprinoši: “Tas bija brīžos, kad smaidīju un teicu, ka man ļoti patīk dejot!” Ilze šo momentu pat neesot pamanījusi, kas nozīmē – puisis prasmīgi spēj apslēpt savas emocijas.

Par to, kurš vairāk kavē, abi jaunieši nespēja vienoties, kā arī par tēmu, kuram no abiem pavasaris vairāk galvā. Prognozes viņi nav likuši, tieši pretēji: “Šis ir pirmais raidījums, kad visu var paņemt “pa vieglo”, jo nav jāstreso – izkritīsi vai neizkritīsi,” mazliet atviegloti stāsta Jankovska. To, kas būs noteicošais svētdienas lielajā finālā, nevarot tā vienkārši izšķirt. “Gan skatītājiem, gan žūrijai ir teikšana – puse uz pusi!”

Intervija

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl