“Oligarhu lietas” materiāli par Šlesera darījumiem nosūtīti VID

Komentāri

Lai gan “oligarhu lietas” izmeklēšana izbeigta, savā ziņā tā vēl turpināsies Valsts ieņēmumu dienestā – iestādei nosūtīti šīs lietas materiāli par iespējamu darījumu nenorādīšanu Aināra Šlesera amatpersonas deklarācijā. To “LNT Ziņām” atzina Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka vietas izpildītāja Ilze Jurča.

Par to Šleseram teorētiski varētu pienākties administratīvā atbildība, teica Jurča.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Oligarhu lieta” tika sākta, pastāvot aizdomām par toreizējā Saeimas deputāta Šlesera un citu personu slēptām īpašumtiesībām uzņēmumos, kā arī iespējamu kukuļošanu Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētāja vēlēšanās un iespējamām nelikumībām aviokompānijā “airBaltic”. Lietā tieši vai netieši figurēja visi par oligarhiem nereti dēvētie Šlesers, Aivars Lembergs un Andris Šķēle. Šis kriminālprocess arī noveda pie tā laika prezidenta Valda Zatlera lēmuma rosināt Saeimas atlaišanu.

Vairākās daļās prokuratūra un KNAB procesu beidza jau agrāk, bet tagad korupcijas apkarotāji “oligarhu lietu” slēguši pavisam.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl