Oļegs Burovs ir pārliecināts, ka kļūs par nākamo Rīgas mēru

7 komentāri
Oļegs Burovs ir pārliecināts, ka kļūs par nākamo Rīgas mēru
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Rīgas mēra vēlēšanas notiks pirmdien. Partijas “Gods kalpot Rīgai” politiķis Oļegs Burovs ir pārliecināts, ka iegūs nepieciešamo atbalstu. 

Burovs rēķinās ar 35 domnieku atbalstu, kas būtu vairāk nekā pietiekami, lai viņš kļūtu par nākamo Rīgas mēru. Tomēr parakstīt jau sagatavoto koalīcijas līgumu kavējas partija “Saskaņa”, kuras frakcijas vadība gan vārdos joprojām sola Burovu atbalstīt.

“Koalīcijas līguma projekts ir saskaņots ar “Saskaņas” priekšsēdētāju Ušakova kungu, saskaņots ar Vladovas kundzi, frakcijas priekšsēdētāju, un no mūsu puses, GKR, tas ir parakstīts jau divas dienas atpakaļ, un šobrīd tas atrodas uz parakstīšanu “Saskaņas” frakcijā,” saka Burovs.

Ja par Rīgas mēru kļūs Burovs, vicemēra amatā plānos ievēlēt Annu Vladovu no ”Saskaņas”, otrā vicemēra posteni saglabātu Vadims Baraņņiks no ”Neatkarīgo deputātu frakcijas”. Vietu Rīgas brīvostas valdē iegūtu ”saskaņietis” Sandris Bergmanis.

”Saskaņa” Bergmanim prasījusi arī trešā vicemēra amatu, taču to atsakās atbalstīt ”Neatkarīgo deputātu frakcija” – ar šo apstākli varētu būt skaidrojama ”Saskaņas” kavēšanās parakstīt līgumu par atbalstu Burovam. Uz Rīgas mēra amatu kandidē arī ”Latvijas Attīstībai” politiķis Viesturs Zeps, taču viņa izredzes ir minimālas.

7 komentāri