Olainē ugunsgrēks līdz pamatiem noposta privātmāju

Komentāri

Privātmāju rajonā netālu no Olaines pirmdien, 27. jūlijā, piedzīvota šausmu pilna nakts. Tur sākusi degt kāda privātmāja, atstājot savus iedzīvotājus bez jumta virs galvas un pamatīgi pārbiedējot kaimiņus. 

Vējš bija diezgan spēcīgs, un kaimiņi sāka uztraukties arī par savām mājām. Dažs labs visu laiku dežurēja uz jumta, lai tikai kāda dzirkstele nepārmestos un neizraisītu vēl vienu ugunsgrēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienā brīdī sabrucis degošās mājas jumts un kļuvis skaidrs, ka tur vairs nav ko glābt. Mājas saimnieki bijuši pagalmā. Viņi nelaimē nav cietuši. Kādi ir ugunsgrēka iemesli, pagaidām nav zināms, tiek pieļauts, ka noticis īssavienojums.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl