Ogres novada dome par sviestmaizi izsola Ford un neļauj piedalīties izsolē citiem dalībniekiem

Komentāri

Ogres novada domē notikusi automašīnas Ford Transit izsole. Izsoles sākuma cena noteikta krietni zemāka nekā tirgus vidējā cena un automašīna pārdota vienīgajam pretendentam, kas izsolē ieradās. Nav jau brīnums, jo citi gribētāji no dalības izsolē veiksmīgi atvairīti.

Potenciālā spēkrata pircēja Liene stāsta, ka būtu gatava par automašīnu solīt vairāk nekā Ogres novada domes noteikto sākumcenu – 700 eiro, taču viņai esot radusies sajūta, ka šajā izsolē viņas dalība nav vēlama.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piemēram, spēkrata izsole faktiski nenotika tajā vietā, kur tika iepriekš norādīts paziņojumā par šo izsoli. Ogres novada domes izpilddirektora vietnieks Pēteris Špakovskis skaidro, ka izsoles norise tika pārcelta, jo telpa, kurā tai vajadzējis notikt, esot bijusi aizņemta. Oficiālā versija ir, ka konferenču zāle bija rezervēta citam pasākumam, taču potenciālā automašīnas pircēja un izsoles dalībniece Liene stāsta, ka tie ir meli un konferenču zāle izsoles norises brīdī esot bijusi pilnībā tukša.

Skaties foto!

Ford Transit tika pārdots vienīgajam pircējam, kas ieradās izsolē. Tā kā izsoles solis noteikts simts eiro apmērā, automašīna tika pārdota par 900 eiro.

Turklāt, aplūkojot sludinājumu portālus, redzams, ka lētākā Ford Transit automašīna maksā vairāk nekā tūkstoš eiro, bet dārgākais – vairāk nekā divus tūkstošus eiro, kas ir krietni mazāk par domes noteikto izsoles sākumcenu.

Skaties video!

Lasi vēl