Komentāri

Ogres novada domē notikusi automašīnas Ford Transit izsole. Izsoles sākuma cena noteikta krietni zemāka nekā tirgus vidējā cena un automašīna pārdota vienīgajam pretendentam, kas izsolē ieradās. Nav jau brīnums, jo citi gribētāji no dalības izsolē veiksmīgi atvairīti.

Potenciālā spēkrata pircēja Liene stāsta, ka būtu gatava par automašīnu solīt vairāk nekā Ogres novada domes noteikto sākumcenu – 700 eiro, taču viņai esot radusies sajūta, ka šajā izsolē viņas dalība nav vēlama.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piemēram, spēkrata izsole faktiski nenotika tajā vietā, kur tika iepriekš norādīts paziņojumā par šo izsoli. Ogres novada domes izpilddirektora vietnieks Pēteris Špakovskis skaidro, ka izsoles norise tika pārcelta, jo telpa, kurā tai vajadzējis notikt, esot bijusi aizņemta. Oficiālā versija ir, ka konferenču zāle bija rezervēta citam pasākumam, taču potenciālā automašīnas pircēja un izsoles dalībniece Liene stāsta, ka tie ir meli un konferenču zāle izsoles norises brīdī esot bijusi pilnībā tukša.

Skaties foto!

Ford Transit tika pārdots vienīgajam pircējam, kas ieradās izsolē. Tā kā izsoles solis noteikts simts eiro apmērā, automašīna tika pārdota par 900 eiro.

Turklāt, aplūkojot sludinājumu portālus, redzams, ka lētākā Ford Transit automašīna maksā vairāk nekā tūkstoš eiro, bet dārgākais – vairāk nekā divus tūkstošus eiro, kas ir krietni mazāk par domes noteikto izsoles sākumcenu.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl