Ogres dzīvnieku patversme, iespējams, tīši applūdināta; visi iemītnieki nekavējoties evakuēti

1 komentārs
Ogres dzīvnieku patversme, iespējams, tīši applūdināta; visi iemītnieki nekavējoties evakuēti
IEVA ČĪKA, LETA

Ogres novada pašvaldības aģentūra ”Ogres komunikācijas” informē, ka naktī no 24. uz 25. novembrī Ogres dzīvnieku patversmē ir noticis vandalisma akts.

25. novembra rītā konstatēts, ka dzīvnieku patversmē, iespējams, ir nodarīts noziedzīgs nodarījums, veicot dzīvnieku patversmes tīšu mantas bojāšanu un applūdinot patversmes telpas. Konstatējot šo faktu, tika izsaukta Valsts policija.

Tā kā appludināto telpu dēļ Ogres dzīvnieku patversmē šobrīd nav iespējams nodrošināt nepieciešamos sanitāros apstākļus, pieņemts lēmums nekavējoties dzīvniekus pārvietot uz citu patversmi.

”Sazinoties ar dzīvnieku patversmi Mežavairogos Ķekavas novadā, vienojāmies par dzīvnieku – 8 suņu un 10 kaķu – evakuēšanu uz šo patversmi. Dzīvnieki tur uzturēsies 14 dienas, pa to laiku telpas Ogres dzīvnieku patversmē tiks izžāvētas, lai dzīvnieku tajās varētu atgriezties,” skaidro aģentūras direktora pienākumu izpildītājs Artūrs Robežnieks.

Aģentūrai ir noslēgts līgums ar biedrību ”Dzīvnieku patversme Mežavairogi” par Ogres novadā bezsaimnieka klaiņojošu dzīvnieku izķeršanu un noķerto dzīvnieku izmitināšanu, uzturēšanu, ja nepieciešams arī eitanāziju, utilizāciju, kā arī pēc iespējas ātrāku noķertā dzīvnieka nogādāšanu uz veterināro klīniku, ja dzīvniekam nepieciešama neatliekama veterinārmedicīniskā aprūpe, un neatliekamas veterinārmedicīniskās aprūpes sniegšanu.

1 komentārs