Ogrē vižņos iestrēgst preču vilciens, uz laiku apturot dzelzceļa satiksmi

Pievienot komentāru
Ogrē vižņos iestrēgst preču vilciens, uz laiku apturot dzelzceļa satiksmi
Foto: aculiecinieka foto

Piektdien uz dzelzceļa tilta pār Ogres upi ledus vižņos iestrēga kravas vilciens, uz laiku pilnībā apturot dzelzceļa satiksmi, ziņo aculiecinieks.

Ogres upes lejtecē notiekošās ledus iešanas laikā pa tilta malējo balstu uzstumti ledus gabali līdz pat sliežu ceļam, Skaties.lv stāsta Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis, piebilstot, ka satiksme nu ir atjaunota.

“Vilciena mašīnists veica ekstremālo bremzēšanu. Tagad sliedes tīra Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un Latvijas dzelzceļa darbinieki,” turpina Ulmanis.

VAS “Latvijas dzelzceļš” pārstāve Ieva Kustova norādīja, ka vilcienu kustība ir atjaunota, taču konkrētajā vietā ir ierobežots vilcienu braukšanas ātrums līdz 40 kilometriem stundā. “Darbinieki strādā, lai pilnībā atbrīvotu sliežu ceļu un lai novērotu situācijas turpmāko attīstību.”

Kustova arī atzina, ka šī ir ļoti neierasta situācija.

Tikmēr AS “Pasažieru vilciens” pārstāvis Egons Ālers uzsvēra, ka viens no pasažieru vilciena sastāviem uz notikuma brīdi kavēja 5 minūtes, taču tas neiespaidos turpmāko grafiku, proti, līdz gala stacijai Rīgā iekavētais tikšot atgūts.