Obama pauž bažas par Krievijas militārās klātbūtnes pastiprināšanos pie Baltijas valstīm

1 komentārs
Obama pauž bažas par Krievijas militārās klātbūtnes pastiprināšanos pie Baltijas valstīm
AFP/LETA

ASV prezidents Baraks Obama paudis bažas par Krievijas militārās klātbūtnes pastiprināšanos Baltijas un Ziemeļeiropas reģionā.

Drošības situāciju Eiropā viņš Vašingtonā apspriedis ar piecu Ziemeļvalstu līderiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopīgā paziņojumā izteiktas bažas par Krievijas aktivitāti Baltijas jūras reģionā, tai skaitā militārajām mācībām un militāro lidmašīnu un karakuģu provokatīvo darbību. ASV prezidents brīdina Krieviju ievērot starptautiskās saistības un aicina būt gataviem Kremļa agresijai.

Baraks Obama:

Mēs vienojāmies turpināt atbalstīt Ukrainu un saglabāt sankcijas pret Krieviju, kamēr nav izpildīti Minskas vienošanās nosacījumi, kuri ir jāievieš pilnībā. Mums visiem ir bažas par Krievijas pieaugošo agresīvo militāro klātbūtni un stāvokli Baltijas un Ziemeļeiropas reģionā. Mēs turpināsim dialogu un centīsimies sadarboties ar Krieviju, bet mēs arī gribam būt droši, ka esam sagatavoti un spēcīgi, un mēs aicinām Krieviju, lai tā savas militārās aktivitātes veic pilnīgā saskaņā ar starptautiskajām saistībām.

TOP komentāri

  • Ina
    0 0 0

    Ina

    Meli ta ir tira provokacija,lai ievestu vairak ASV kareivjus un tehniku.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl