NVA: no pieciem bēgļiem, kas tikuši pie darba, strādāt turpina tikai trīs

Komentāri

Šobrīd Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) uzskaitē ir 19 bēgļa vai alternatīvo statusu ieguvušas personas, piecām personām atrasti darbi, bet strādāt turpina tikai trīs no viņiem, tā šorīt LNT raidījumā ”900 sekundes” atzina aģentūras direktore Evita Simsone.

Viņa arī piebilda, ka ar NVA starpniecību valsts valodu apguvuši 20 patvēruma meklētāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Runājot par kopējo bezdarba situāciju Latvijā, Simsone atklāja, ka bezdarba līmenis Latvijā ir 8,1%, kas ir mazāks nekā pērn šajā laikā, tā šorīt LNT raidījumā ”900 sekundes” atzina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone.

Viņa arī piebilda, ka reģistrētā bezdarba līmenis Latvijā lēnam, bet stabili samazinās. Šobrīd valstī reģistrētā bezdarba līmenis ir 8,1%. Simsone skaidroja, ka bezdarbs samazinās visos reģionos. Lēnāk tas notiek Latgalē, kur bezdarba līmenis arvien ir visaugstākais – 18,4%.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 5

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl