NVA: no pieciem bēgļiem, kas tikuši pie darba, strādāt turpina tikai trīs

Komentāri

Šobrīd Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) uzskaitē ir 19 bēgļa vai alternatīvo statusu ieguvušas personas, piecām personām atrasti darbi, bet strādāt turpina tikai trīs no viņiem, tā šorīt LNT raidījumā ”900 sekundes” atzina aģentūras direktore Evita Simsone.

Viņa arī piebilda, ka ar NVA starpniecību valsts valodu apguvuši 20 patvēruma meklētāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Runājot par kopējo bezdarba situāciju Latvijā, Simsone atklāja, ka bezdarba līmenis Latvijā ir 8,1%, kas ir mazāks nekā pērn šajā laikā, tā šorīt LNT raidījumā ”900 sekundes” atzina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone.

Viņa arī piebilda, ka reģistrētā bezdarba līmenis Latvijā lēnam, bet stabili samazinās. Šobrīd valstī reģistrētā bezdarba līmenis ir 8,1%. Simsone skaidroja, ka bezdarbs samazinās visos reģionos. Lēnāk tas notiek Latgalē, kur bezdarba līmenis arvien ir visaugstākais – 18,4%.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl