NVA direktore: Skolēnu vēlme vasarā strādāt joprojām vairāk nekā divas reizes pārsniedz pieejamo darbavietu skaitu

“Visu skolēnu vēlmi vasarā strādāt mēs nevarēsim nodrošināt un apmierināt,” to intervijā “900 sekundēm” norādīja Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone.

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • priekš kam vajag

    priekš kam vajag

    Nu bet protams! Kam tad šī jaunā paaudze vajadzīga! Kas tad būs tas,kas jau ziemā padomās,ka vasarā būs brīvas darba rokas un kur viņas izmantot! Uzņēmējiem viņi nav vajadzīgi- lieka atbildība,nepilns darba laiks,ieguvums mazs! Priekš kam! Nu paciešaties vēl pāris gadiņus uz ielas savos bariņos,pabeigsiet vidusskolas,tad jau būs astoņpadsmit un tad - aidā, lidmašīnā iekšā un prom,kas studēt,kas strādāt un ar Dievu Latvija,mēs tev nebijām vajadzīgi! Jo mūsu valstij atskaitot 100 darba vietas Saeimā un viņu sekretariātus ministrijās un daudzo partiju pārstāvjus citu darba vietu jau nav! Valstij taču nepieder ne rūpnīcas,ne fabrikas ne cita veida ražojoši uzņēmumi kur būtu vajadzīgi jauni speciālisti! Nav arī vietas, kur varētu pamācīties un praktizēties lielāks skaits paša profila lauksaimniecības speciālistu! Valstij jaunos cilvēkus nevajag, un viņiem šeit darba nav!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!