Nozog Jysk klientu bankas karšu datus

Komentāri

Hakeru uzbrukumā nozagti kredītkaršu dati no mājas un interjera preču tirgotāja Jysk interneta veikala klientiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Jysk piektdien intensīvi apzvana visus, kuri pēdējo nedēļu laikā pirkumus veica Jysk interneta veikalā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī neviens nav sūdzējies par pazudušu naudu no konta, klienti tiek aicināti steidzami bloķēt bankas kartes, ar kurām veikts pirkums. Jysk sola segt jaunu karšu izgatavošanas izmaksas.

Šobrīd kiberuzbrukuma draudi Jysj internetveikalam ir pilnībā novērsti un ir sākta izmeklēšana.

Jysk sabiedrisko attiecību konsultants Jānis Basevičs:

Ieteicams ir nobloķēt savu kredītkarti, informējot banku, lai nebūtu nekādu šaubu, ka kāds ir ieguvis viņu datus. Tie riska klienti, kuri varētu būt ietekmēti, ir aptuveni no 480 visās Baltijas valstīs. Pagaidām sūdzību nav bijis, tāpēc pieļaujam domu, ka neviens necietīs un nevienam nebūs reāli zaudējumi. Jebkurā gadījumā, ja nauda ir novilkta, tad var iet uz banku un viņi atgriež naudas līdzekļus.

Jysk ir cietis, jo hakeri veikuši uzbrukumu internetveikalu starptautiskajai platformai Mageno, uz kura bāzes darbojas arī Jysk interneta veikals.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl