Komentāri

Noziegums vai civiltiesisks strīds? Konflikta pusēm katrai ir sava versija, kāpēc tūrisma sezonas pašā karstumā ar bruņotu apsargu dalību tiek slēgta ar tūristiem pilna viesnīca Vecrīgā – ”Hotel Garden Palace”.

Konflikts šonedēļ eskalējās tiktāl, ka pat izskanēja ziņas par notikušu bruņotu ielaušanos un ķīlnieku krīzi Vecrīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien viesnīcas nomnieks rīkoja preses konferenci, lai paustu, ka atkal atguvis kontroli pār viesnīcu un turpina tajā saimniekot, lai gan pirmdien ēkas īpašnieks ar bruņotas apsardzes palīdzību viņus no telpām bija padzinis, tostarp izlicis visus viesnīcas klientus. Pēc nomnieka uzskatiem – nelikumīgi, jo viņiem esot noslēgts legāls nomas līgums, kas ļauj šajās telpās darboties.

Viesnīca, kas ir dīkstāvē jau ceturto dienu, savu darbību sola atjaunot šovakar, kad atkal sāks izmitināt klientus. Apsardze gan paliks, ja nu rodas jauna konfliktsituācija.

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl