Komentāri
Novembrī vīrieši, audzējot ūsas, tiek aicināti pievērst uzmanību savai veselībai
Publicitātes foto

Jau trešo gadu novembrī Latvijā sabiedrība tiks aicināta domāt par vīriešu veselību, tostarp prostatas veselības problēmām. Audzējot ūsas, stiprā dzimuma pārstāvji tiks aicināti pārbaudīt savu veselību pie speciālistiem.

Tuvojas rudens vīrišķīgākais mēnesis – novembris, kura ietvaros visā pasaulē akcentē vīriešu veselību – jo īpaši prostatas veselības problēmas, kā arī tās ārstēšanas iespējas.

Latvijas Urologu asociācija arī šogad aicina sabiedrību iesaistīties Ūsu mēneša kampaņas aktivitātēs, savukārt vīriešus doties pārbaudīt savu veselību pie speciālistiem.

Kopš 2013. gada Latvijas Urologu asociācija Ūsu mēnesī pastiprināti pievērš uzmanību vīriešu kritiskajam veselības stāvoklim, kas kļūst par nacionālu problēmu Latvijā.

Diemžēl vīrieši Latvijā joprojām mirst no ārstējamām slimībām. Pēdējie Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) statistikas dati par 2014. gadu liecina, ka ar prostatas vēža simptomiem pērn tika diagnosticēti 1123 jauni pacienti, savukārt nāves gadījumu skaits ir pieaudzis par 12%, sasniedzot rekordlielu skaitli – 409.

Ūsu mēnesis ir iedrošinājums un atgādinājums mūsu stiprajam dzimumam, ka ķermenis ir tieši tik stiprs, cik labi jūtas tā īpašnieks, un ikvienam vajadzētu ņemt vērā šo aspektu.

Šā iemesla dēļ Latvijas Urologu asociācija arī šoruden aicina visus vīriešus, kuri ir vecāki par 40 gadiem, vismaz reizi gadā apmeklēt urologu pat tad, ja nav jūtamas izteiktas veselības pasliktināšanās pazīmes.

Risinot prostatas vēža problēmu Latvijā, novembrī turpināsies Latvijas Urologu asociācijas speciālistu bezmaksas reģionālās vizītes, kurās ikvienam interesentam būs iespēja konsultēties pie speciālistiem un noskaidrot savu veselības stāvokli. 13. novembrī urologi ar bezmaksas konsultācijām viesosies Limbažu slimnīcā, kā arī Neretā, Rīgas ielā 6, kur būs pieejama arī MFD mobilās diagnostikas vienība.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl