Novadu reforma: daudzas pašvaldības joprojām ir neziņā par nākotni

Bet Pašvaldību savienības kongresā apspriestākais temats bija valdības iecerētā novadu reforma. Daudzas vietvaras, kā zināms, ir ļoti skeptiskas par savu pilnvaru un savu robežu mainīšanu. Daudzi arī vēlas rīkot savu iedzīvotāju aptaujas par šo jautājumu un gaida instrukcijas no Pašvaldību lietu ministrijas, kā tas likumiski būtu darāms.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • naida

    naida

    sen bija laiks likvidet tas mazas karalvalstis ! sez tadi no 90 gadiem ar tadiem statiem iespejam un naudam shemo izgudro saistosos noteikumus portfelus mainot. cilveku uz laukiem palicis pavisam maz ,nav darbs ,nav skola nav pasts nav dakteris. parmainam ir jabut. 26 novadi vai ka citadi pietiktu un ari valsts aparats ir ta uzpusts.tagad notiek knab parbaudes riga . vajadzetu ari visas pasvaldibas veikt parbaudes .visi labi ir ,, iekortelejusies,, sakari nodibinati tadel pasvaldibas blauj un pretojas.noteikti vajag referendumu, jo citadi Puci noedis bez sals , bet ja bus virs ar mugurkaulu tad ari pratis izvest reformu dzive.pareizi saka ,ka nezinam kada ekonomija bus var jau tautai pateikt, bet fakts ka ekonomija visada zina bus liela.
  • jan

    jan

    Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!