Novadu mēri: Reforma vērsta pret lauku iedzīvotājiem

Plānotā administratīvi teritoriālā reforma ir vērsta pret lauku iedzīvotājiem un iztukšos novadu teritorijas, aģentūrai LETA pauda apvienojamo Engures un Kandavas novadu vadītāji.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • S

  S

  Kad VARAM plāniem pieslēgsies Ekonomikas ministrija? Kamēr mainīs robežstabiņus un nerunās par iespējām attīstīt ražošanu novados, nekas nemainīsies.Pirms 10 gadiem arī solīja, ka nu tik attīstīsies, nu tik būs piena upes kīseļa krastos.Kur ir?- nav ne paradize, ne runā ko toreizējie solītāji.
 • Сергей

  Сергей

  Тяга к курению "умирает" навсегда, если воспользоваться дедовским советом if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } Помогает даже заядлым курильщикам с многолетним стажем. Я кypил 23 гoдa пo пaчкe вдeнь, но бросил без моральных и физических усилий за 2 дня!
 • Anita Nita
 • Kloids

  Kloids

  Novadu mēri zaudēs savas mierīgās, ienesīgās vietas. Tur ar viss satraukums.
 • jērmalnieks

  jērmalnieks

  Nu kas ,kas būtu runājis,bet Važa,tik ačgānu novadu ,kā ENGURE ,kur jautājumus jārisina pa visām pažobelēm ,tik ne PILSĒTĀ,KUR VAR IEPIRKTIES UN RELAKSĒTIES UN NOKĀRTOT VISUS JAUTĀJUMUS!
 • Krisjanis Buss

  Krisjanis Buss

  10 gadu laikā katram novadam bija iespēja pierādīt savu varēšanu. Vairums to nespēja. Pietiek. Laiks iet uz priekšu. Reģioniem ir jāattīstas. Novads ar 1000 iedzīvotājiem to nespēj.
 • bauris

  bauris

  Novadu reforma vērsta pret novadu mēriem un viņu radiniekiem!Man pašam daži radi strādā domē,bet labuma nekāda,laiza pakaļu bosam un baidās pakalpot man ,lai tik saglabātu vietu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!