Komentāri

Tiek lēsts, ka pēcpusdienā Aglonā pulcējušies pat 135 tūkstoši cilvēku. Atšķirībā no citiem gadiem, apmeklētājiem bija jāievēro piesardzības pasākumi, reģionā konstatētā Āfrikas cūku mēra dēļ. Taču kopējo ticīgo noskaņojumu tas neaizēnoja, jo daudziem šis ir ik gadu gaidīts svētceļojums. 

Kam ar kājām, kam ar auto, taču šī nedēļa daudziem ticīgajiem beidzot ļāva sasniegt ilgi gaidīto galamērķi – Aglonu. Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki ik gadu uzņem tūkstošiem cilvēku.

Franciskāņu priesteris, kur ceļu arī mērojis kājām atzīst, iedzīvotāju skaita izmaiņas valstī dara savu, taču svētceļnieku gars ir tikpat stiprs, kā pirmajos gados.

Aizvadītās divas dienas uzskatāmas apr svētku kulmināciju. Jau tā tā vizuāli krāšņo nakts krustaceļu, papildināja tā vadītāja Rēzeknes Aglonas diecēzes bīskaps Jāņa Buļa, lūgšana, kurā tas aizlūdza par mieru Ukrainā, paužot nožēlu par Krievijas masu mediju izplatīto propagandu, ka valstī pie varas ir fašisti, kas atbildīgi par pasažieru lidmašīnas notriekšanu.

Atšķirībā no citiem gadiem, apmklētājiem bija jāievēro piesardzības pasākumi, reģionā konstatētā Āfrikas cūku mēra dēļ. Iegādātā pārtika jaizlieto turpat uz vietas, kā jāievēro piesardzības pasākumi.

Pēc organizatoru aplēsēm šodien vien, no visas Latvijas šeit bija ieradušies vismaz 135 tūktoši cilvēku. Viņu vidū arī valsts augstākās amatpersonas. Klātesošais zemkopības ministrs, par laicīgām lietām, piemēram vai tāda mēroga pasākums infekcijas skartajā teritorijā nebija pelnījis, lielākus ieguldījumus, runāt gatavs nebija.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl