Noslēgumam tuvojas pašmāju bērniem domātas komēdijas “Ziemassvētki džungļos” filmēšanas process

0 Komentāru

Noslēgumam tuvojas bērniem domātas komēdijas “Ziemassvētki džungļos” filmēšana. Pēc divu mēnešu aizraujoša un eksotiska darba 35 grādu karstumā Indonēzijā radošā komanda nu ir atpakaļ.

Filmēšana notika ļoti neierastā komandā – tajā bija gan latvieši, gan igauņi, gan iespaidīgs skaits indonēziešu, kas radīja ne mazums kuriozu.

Filmas producents izrāda fotogrāfijas no divu mēnešu garā un aizraujošā filmēšanas procesa Indonēzijā, kurā radīja piedzīvojumu filmu bērniem – ”Ziemassvētki džungļos”. Stāsts ir par latviešu meitenes Paulas un viņas drauga – indonēzieša Ahima – bīstamo un aizraujošo ceļu džungļu biezoknī, meklējot Ziemassvētku brīnumu. Meitenes vecākus tēlo Māris Olte un Inga Alsiņa

Ģimene no Latvijas pārcēlusies uz eksotisku valsti, jo tēvs ir ģeologs un strādā zelta raktuvēs. Dzīve tālajā zemē izrādās nopietns pārbaudījums vecāku attiecībām. Paula saprot, ka tikai Ziemassvētku brīnums var saglābt ģimeni. Bet nav ziemas. Izrādās, Paulas jaunais draugs Ahims ir dzirdējis, ka arī džungļu biezoknī sastopams Ziemassvētku vecītis, un viņi dodas tur meklēt šo personāžu.

Viens no lielākajiem izaicinājumiem filmēšanas grupai bija sadarboties ar indonēziešu kolēģiem, tāpat pārsteidza tropiskais karstums – Ziemassvētku komēdija tapusi +35 grādu sutoņā. No Latvijas un Igaunijas uz turieni ap 30 cilvēku. Bija arī liela indonēziešu komanda.

Filma uz lielajiem ekrāniem būs redzama nākamā gada decembrī.

0 Komentāru