Komentāri
Noslēguma koncertā pozitīva atmosfēra, bet aizvien daudzi bērni prasa mediķu palīdzību
Foto: Artūrs Špaks, Bez Tabu

Dziesmu un deju svētku noslēguma koncertā Manā dziesmā tu… valda pozitīva un pacilāta gaisotne, bērni uzskata, ka šie ir vieni no labākajiem Dziesmu svētkiem, kas viņiem bijuši, tā no Mežaparka ziņo TV3 Ziņu korespondents Guntis Meisters. Tajā pašā laikā vēl aizvien daudzi bērni vēršas pie mediķiem pēc palīdzības.

Guntis Meisters, TV3 Ziņas:

Neņemot vērā vakardienas notikumus ģenerālmēģinājumā, kad mediķu palīdzība īsā laikā bija nepieciešama nepieredzēti daudz bērniem, atmosfēra noslēguma konkursā ir pozitīva, bērni – priecīgi. Daudzi no viņiem saka, ka ir žēl, ka Dziesmu svētki ir beigušies.

“Arī noslēguma koncertā daudzi dalībnieki tiek novesti no estrādes. Vājums, vēdera sāpes. Ko tādu tiešām neesmu pieredzējis tik masveidīgi,” ziņo Arnis Krauze.

Foto: Arnis Krauze, TV3 Ziņas

Foto: Arnis Krauze, TV3 Ziņas

Spēks.

Posted by Ralfs Eilands on svētdiena, 2015. gada 12. jūlijs

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl