Noslēdzies pirmais “Riga Eco Trail” skrējiens

Komentāri
Noslēdzies pirmais “Riga Eco Trail” skrējiens
Publicitātes foto: Riga Eco Trail

Nedēļas nogalē noslēdzies pirmais “Riga Eco Trail 2014” skrējiens – dalībnieki no Rīgas, citām Latvijas vietām un arī no Austrālijas un Itālijas stājās uz starta līnijas, spītējot lietainajiem laikapstākļiem, un veica 12, 23 un 46 kilometrus garās distances cauri dažādām Rīgas vietām.

Pēc kopīgas iesildīšanās fitnesa treneres Martas Kešānes pavadībā, starts skrējienam tika dots uz AB dambja plkst. 12:00.

Trase vijās cauri Rīgai un šķērsoja Akmens, Salu un Dienvidu tiltus, dalībnieki devās arī cauri Zaķusalai un Lucavsalai, kā arī pa skrējēju vidū iecienīto promenādi. Distancē atradās laika fiksēšanas kontrolpunkti, kur katram dalībniekam bija jāatzīmējas ar speciālu čipu, kas tiek izmantoti taku skrējienos.

46 kilometru garajā DUO distancē, kur dalībnieki startēja 2 cilvēku komandās, laurus vīriešu konkurencē plūca komanda “KPMG Passion”, jauktajās komandās triumfēja komanda “LPM.LV”, bet sieviešu konkurencē uzvarēja komanda ar nosaukumu “Bezceris”.

23 kilometru distancē kopvērtējumā labāko laiku uzrādīja orientierists un viens no Latvijas labākajiem taku skrējējiem – Mārtiņš Puriņš (“Isostar”), bet dāmu konkurencē bez pārsteigumiem – uzvaru izpelnījās Londonas olimpisko spēļu dalībniece, maratoniste Dace Lina (“Isostar”).

12 kilometru distancē pirmais finiša līniju šķērsoja orientierists Valters Āboliņš, bet no sievietēm – Baiba Broka.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl