4 komentāri
Noslēdzies laimīgo kaķu fotokonkurss – PIRMS un PĒC minka nonāca Tavā aprūpē!

29. augustā pusnaktī noslēdzies laimīgo kaķu konkurss, kurā minču saimnieki tika aicināti iesūtīt kolāžas, kurās redzams, kā mīlulis izskatījās “pirms” un kā – “pēc” – nonākšanas saimnieka gādīgajā aprūpē! Esam noskaidrojuši divus uzvarētājus!

Kaķu saimnieki tika aicināti izvēlēties sava mīluļa bildes, kā viņš vai viņa izskatījās bērnībā un kā – tagad, un, izmantojot kādu no viedierīcē vai datorā pieejamajām kolāžu programmām, izveidot bildi, kurā vislabāk redzama izaugsme. Jo īpaši aicināti konkursā piedalīties tika tie kaķu saimnieki, kuri savus četrkājus atraduši uz ielas, paņēmuši patversmē  u.tml.

Noskaidroti divi uzvarētāji!

Atgādināsim, ka vienu no uzvarētājiem noteica lasītāji, atzīmējot “patīk” tam attēlam, kurš visvairāk uzrunājis. Šajā kategorijā ar 816 balsojumiem uzvaras laurus plūc saimnieces Daigas kaķītis Kadiķis!

Saimniece Daiga stāsta:

Kadiķītis tika atrasts uz ielas, pēc veterinārārsta vērtējuma izdzīvošanas iespēja 10 punktu sistēmā, zem viena punkta. Tika veikta zarnu operācija un iziets divu nedēļu rehabilitācijas kurss.

Otru uzvarētāju noteica Skaties.lv “kaķu žūrija”. Žūrijai nenācās viegli ieņemt lēmumu, tika uzklausīti daudzi jo daudzi argumenti, taču galu galā par otru uzvarētāju pieņemts lēmums izsludināt Žozefīni!

Žozefīnes saimniece Ilze stāsta:

Žozefīni atradu uz ielas Rumbulā 2012. gada pavasarī. No sākuma minka izskatījās bēdīgi un svēra vien nepilnus 100 gramus! Taču ātri atkopās un jau piecus gadus ir pilntiesīgs ģimenes loceklis.

Ar abām uzvarētājām esam sazinājušās norādītajā e-pastā! Atgādinām, ka šo kaķīšu saimnieces saņems dāvanu grozu no “Zoo centrs”!

Lūk, aplūko vairāk nekā 80 kaķu, kuriem ar saimniekiem ir nu ļoti paveicies!

TOP komentāri

 • Runcis Renārs
  +9 +9 0

  Runcis Renārs

  Gribu pateikt paldies visiem, kuri ir paņēmuši aprūpē šos mazos mīluļus. Paldies, ka nepalikāt vienaldzīgi un paglābāt kaķīšus no bada un skarbiem dzīves apstākļiem. Lai visiem veicas, veselība pašiem un mīluļiem.
  Tikai tagad uzzināju par tādu konkursu, nenobalsoju. Grūti būtu izvēlēties favorītu, visi ir jauki un pelnījuši uzvaru.
 • kat
 • Laurita
  +2 +2 0

  Laurita

  Liels paldies Jums visiem! Jūs esiet mazie zemes eņğelīši, kas dot mazāk aizsargātajiem jaunu dzīvi!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl