1 komentārs

Noslēgušies vairākas dienas ilgušie Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki Aglonā.

Tos ik gadu apmeklē tūkstošiem ticīgo, svētku dienās aizņemot arvien plašākas teritorijas telšu pilsētiņu veidošanai. Tāpat ik gadu palielinās arī svētceļojumā devušos luterāņu skaits.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmie svētku pasākumi Aglonā aizsākās vēl pagājušajā piektdienā. Lai ierastos laikus, vairākām svētceļnieku grupām ceļā bija jādodas teju pirms divām nedēļām.

Grupās atrodami gan cilvēki cienījamos gados, gan tie, kuri vēl tikai šogad nākuši pasaulē.

Foto

Precīza Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētku dalībnieku uzskaite veikta netiek, taču aptuvenas aplēses liecina, ka kopš piektdienas kopumā tie varētu būt ap 100 000 cilvēku.

Liela daļa cilvēku ierodas tikai uz svētku kulmināciju – 14. un 15. augustu, pārējie te pavada teju nedēļu. Nakšņošana parasti ir telšu pilsētiņās, kas ik gadu plešas arvien tālāk.

TOP komentāri

  • Aigars Adamovičs
    0 0 0

    Aigars Adamovičs

    Kā ta tur beidzās?Uzņēma ar , vai visi ar nokārtām galvām paklīda katrs uz savu pusi?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl