Noskatītas Ziemassvētku egles Rīgai

Komentāri

Ar katru gadu Rīgā kļūst vairāk tādu vietu, kur tiek uzstādītas Ziemassvētku egles.

Otrdien, 14. novembrī, Tīreļu mežos tika noskatītas trīs galvenās pilsētas egles. Tās tiks uzstādītas Rātslaukumā, Doma laukumā un 11. novembra krastmalā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šīs egles, Tīreļu mežā, ir augušas apmēram 30-35 gadus un ir 16-17 metrus augstas. Plānots, ka pilsētas lielākajos laukumos Ziemassvētku egles tradicionāli tiks uzstādītas īsi pirms pirmās adventes. Šogad būs vairākas jaunas vietas, kur tās tiks uzstādītas – pie VEF kultūras pils un Krišjāņa Barona ielas bērnu laukumā.

Pērn galvenā pilsētas egle tika iedegta, uzstādot Ginesa rekordu, – šogad nekādi īpaši pārsteigumi neesot gaidāmi. Tomēr kā ik gadu, arī šoreiz no pilsētas egles/tikšot nozāģēts stumbra paraugs, uz kura tiks uzrakstīts gads un egles izmēri – tādējādi turpinot veidot kolekciju par galvenās pilsētas egles vēsturi.

LNT Ziņu sižets

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl