Noskatītas Ziemassvētku egles Rīgai

Komentāri

Ar katru gadu Rīgā kļūst vairāk tādu vietu, kur tiek uzstādītas Ziemassvētku egles.

Otrdien, 14. novembrī, Tīreļu mežos tika noskatītas trīs galvenās pilsētas egles. Tās tiks uzstādītas Rātslaukumā, Doma laukumā un 11. novembra krastmalā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šīs egles, Tīreļu mežā, ir augušas apmēram 30-35 gadus un ir 16-17 metrus augstas. Plānots, ka pilsētas lielākajos laukumos Ziemassvētku egles tradicionāli tiks uzstādītas īsi pirms pirmās adventes. Šogad būs vairākas jaunas vietas, kur tās tiks uzstādītas – pie VEF kultūras pils un Krišjāņa Barona ielas bērnu laukumā.

Pērn galvenā pilsētas egle tika iedegta, uzstādot Ginesa rekordu, – šogad nekādi īpaši pārsteigumi neesot gaidāmi. Tomēr kā ik gadu, arī šoreiz no pilsētas egles/tikšot nozāģēts stumbra paraugs, uz kura tiks uzrakstīts gads un egles izmēri – tādējādi turpinot veidot kolekciju par galvenās pilsētas egles vēsturi.

LNT Ziņu sižets

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl