Noskaidroti četri sociālā projekta Labās gribas uzņēmējs finālisti

Ir noslēdzies MTG TV Latvia kanālu TV3 un 3+ un bezpeļņas organizācija Reach for change balsojums par sociālā projekta Labās gribas uzņēmējs idejām. Balsošanas rezultātā izvēlētas četras finālistes, kuras prezentēs savas idejas ekspertu žūrijai.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Lāsma Belova

  Lāsma Belova

  Paldies visiem visiem, kuri balsoja par Nometņu programmu "Taurētājs", šī laikam ir vienīgā vieta, kur var redzēt 23:59 fiksēto balsojumu, esmu piektā, ceturtā biju no rīta :) Nu jau vairs pati nesaprotu tehniska kļūda vai paģiras:) :) :)Sivēntiņa laime... Mīlu savus balsotājus!
  Like · Atbildēt · 3 min
 • Liene

  Liene

  Labdien!Es skatījos rezultātus 21.novembrī agri no rīta,pēc visa redzēta rezultātu četru dalibnieku sastāvs bija pavisam savādāks,viena no tām bija ar programmu "Taurētājs".Gribu zināt kur tad palika šī programma?Vai tiešam rezultāti tika pareizi saskaitīti?Kāpēc netiek rādīti parējie dalībnieki ar iegūtajiem rezultātiem,piemēram "MAMMAJA"bija pēc punktiem piektajā vietā ar punktu skaitu 1015,bet "TAURĒTĀJI''ar 1019 punktiem....
 • Latis Belovs

  Latis Belovs

  "Paldies par godīgu cīņu" - ha ha ha , tieši pusnaktī ,kad beidzās balsojums balsis bija savādākas , 4 vieta noteikti nebija tā kas šobrīd tiek uzrādīta :)
  Kapēc nepublicējat īstās balsis ?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!