Noskaidroti četri sociālā projekta Labās gribas uzņēmējs finālisti

3 komentāri
Noskaidroti četri sociālā projekta Labās gribas uzņēmējs finālisti
Publicitātes foto

Ir noslēdzies MTG TV Latvia kanālu TV3 un 3+ un bezpeļņas organizācija Reach for change balsojums par sociālā projekta Labās gribas uzņēmējs idejām. Balsošanas rezultātā izvēlētas četras finālistes, kuras prezentēs savas idejas ekspertu žūrijai.

Projekta Labās gribas uzņēmējs uzvarētāja, kas saņems finansējumu savas idejas realizācijai, tiks paziņota jau 1. decembrī!

Desmit dienu garumā interneta lietotājiem bija unikāla iespēja iepazīties ar Labās gribas uzņēmējam iesniegtajām septiņām projektu idejām, kuru mērķis ir uzlabot Latvijā dzīvojošu bērnu un jauniešu dzīves.

Par katru Labās gribas uzņēmēju varēja nobalsot, reģistrējoties ar Facebook pasi. Kopumā par septiņām projektu idejām tika nobalsots teju 7000 reižu, un, balsojumam noslēdzoties, ir noskaidrotas četras līderes – Dana Narvaiša (Iepazīsti Bērnu), Diāna Lapkisa un Anna Lokomete (LabākKopā), Liene Šomase (Lienes Šomases bērnu un jauniešu radošā studija) un Vita Kalniņa (MAMMAAJA). Balsošana par projektu idejām tika apturēta 20. novembrī plkst. 23.59, kā tas minēts nolikumā, un visas balsis, kas ienāca pēc pusnakts, vairs netika skaitītas.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

25. novembrī finālistes prezentēs savas idejas žūrijai, kura tās izvērtēs pēc šādiem kritērijiem: problēma, risinājums un personība. Žūrijas sastāvā būs vadītāja Baiba Zūzena, vadītājs Džeikobs Stedmens (Jacob Stedman), sociālā uzņēmēja un HOPP vadītāja Madara Makare, kā arī raidījuma Kinomānija vadītāja Anna Rozīte un Rīgas Tehniskās universitātes studentu biznesa inkubatora vadītāja Liene Rubina.

”Prieks, ka Labās gribas uzņēmējs iniciatīva ir uzrunājusi tik daudz jaunu, talantīgu jauniešu, kuri ar savu darbību ne tikai vēlas uzsākt sociālo uzņēmējdarbību, bet arī sniegt ieguldījumu mazāk pasargāto iedzīvotāju atbalstam. Liels gods būt žūrijā un ceru, ka neatkarīgi no balvu naudas fonda sadalījuma ideju autori realizēs savas idejas un iedvesmos citus sekot šim labajam piemēram,” atklāj Liene Rubina.

Lai arī visas ideju iesniedzējas ir ar ļoti lielu potenciālu uzvarēt, tomēr izvēle būs jāizdara Labās gribas uzņēmējs uzvarētāja tiks noskaidrota šā gada 1. decembrī, kas iegūs vietu Sociālās uzņēmējdarbības inkubatorā: finansējumu 15 000 eiro gadā ar iespēju piedalīties inkubatorā trīs gadus. Kā uzvarētājs, tā arī visi finālisti tiek iekļauti inkubatora programmā, kā arī saņems mentoru palīdzību un mācības.

Ar balsojuma rezultātiem vari iepazīties šeit!

Publicitātes foto

Publicitātes foto

TOP komentāri

 • Lāsma Belova
  +1 +1 0

  Lāsma Belova

  Paldies visiem visiem, kuri balsoja par Nometņu programmu "Taurētājs", šī laikam ir vienīgā vieta, kur var redzēt 23:59 fiksēto balsojumu, esmu piektā, ceturtā biju no rīta :) Nu jau vairs pati nesaprotu tehniska kļūda vai paģiras:) :) :)Sivēntiņa laime... Mīlu savus balsotājus!
  Like · Atbildēt · 3 min
 • Liene
  +1 +1 0

  Liene

  Labdien!Es skatījos rezultātus 21.novembrī agri no rīta,pēc visa redzēta rezultātu četru dalibnieku sastāvs bija pavisam savādāks,viena no tām bija ar programmu "Taurētājs".Gribu zināt kur tad palika šī programma?Vai tiešam rezultāti tika pareizi saskaitīti?Kāpēc netiek rādīti parējie dalībnieki ar iegūtajiem rezultātiem,piemēram "MAMMAJA"bija pēc punktiem piektajā vietā ar punktu skaitu 1015,bet "TAURĒTĀJI''ar 1019 punktiem....
 • Latis Belovs
  0 0 0

  Latis Belovs

  "Paldies par godīgu cīņu" - ha ha ha , tieši pusnaktī ,kad beidzās balsojums balsis bija savādākas , 4 vieta noteikti nebija tā kas šobrīd tiek uzrādīta :)
  Kapēc nepublicējat īstās balsis ?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!