Nosaukti pretendenti Latvijas gada balvai sportā

Pievienot komentāru

Jau sadalītas godalgas labākajiem kino un teātra meistariem Lielajā Kristapā un Spēlmaņu naktī, tagad laiks novērtēt arī labākos sportistus. Tas kā ierasts notiks īsi pirms Ziemassvētkiem, kad tiks pasniegtas gada balvas sportā.

Šogad uz labākā sportista balvu pretendē basketbolists Kristaps Porziņģis, skeletonists Martins Dukurs, biatlonists Andrejs Rastorgujevs, bokseris Mairis Briedis un smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs. Savukārt sieviešu konkurencē uz trofeju pretendē tenisistes Aļona Ostapenko un Anastasija Sevastova, kā arī septiņcīņniece Laura Ikauniece-Admidiņa, svarcēlāja Rebeka Koha un cīkstone Anastasija Grigorjeva.

Žūrijas rindās arī šogad vieglatlēte, kura pati tikusi pie vairākām Gada balvām sportā, Ineta Radēviča. Viņa atzīst, ka ir liels lepnums, ka tik mazā valstī kā Latvija ir tik daudz spēcīgu sportistu.

Ineta Radēviča
LVS prezidente

Es katru reizi pārliecinos, ka mēs esam mazi, bet tik stipri un katru reizi, kad nevar izvēlēties ko atzīmēt par labāko ir ļoti patīkama sajūta, jo,manuprāt ir ļoti labi, kad ir izvēle ar tik spēcīgiem, tik stipriem, labiem sportistiem. Un ceru, ka arī jaunie, kas uz to skatīsies, sev uzstādīs jaunu mērķi kāpt uz šīs skatuves.

Šodien tika atklāts arī balvas par mūža ieguldījumu saņems velomehāniķis Arkādijs Svece.

Latvijas Sporta federāciju padomes prezidents Einars Fogelis LNT Ziņām atklāj, ka Arkādija Sveces ieguldījums Latvijas sporta attīstībā ir nenovērtējams. Viņš uzaudzinājis veločempionus paaudžu paaudzēs.

Einars Fogelis
LSFP prezidents

Tas fantastiskais dzīves gājums, ko Arkādijs līdz šim ir veltījis sportam un konkrēti riteņbraukšanai. Es domāju, ka katrs kurš kaut reizi ir startējis ja ne sporta sacensībās, tad tautas distances, ir saskāries ar šī cilvēka darbīgajām rokām, nemaz nerunājot par mūsu olimpisko medaļnieku, par mūsu pasaules čempionu sasniegumiem.

Balvas tiks pasniegtas kopumā 11 nominācijās, tostarp tādās nominācijās kā –  labākais Latvijas treneris, labākā Latvijas sporta spēļu komanda, gada uzlecošā zvaigzne un gada sporta notikums Latvijā.

Igo Japiņa iedibinātajai ”Gada balvai sportā” šogad aprit 13 gadu jubileja un Latvijas sporta elite laureātu paziņošanas vakarā šogad tiksies 21. decembrī. Arī LNT aicina izvērtēt aizejošo 2017. gadu un aizpildīt anketu šeit, norādot nozīmīgākos šā gada notikumus!

Atbildes tiks apkopotas un rezultātu uzzināsit LNT Ziņu gada notikumu apskatā 31. decembrī!

    • Maks. 10 MB (JPG, PNG)

    Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

    Šogad, veidojot LNT gada apskatu, dalība ikvienam ir iespējama arī ar videoselfija nofilmēšanu. Kā to izdarīt? Noskaties šeit!