Nosauc nacionālās kinobalvas “Lielais Kristaps” nominantus

Komentāri

Paziņoti nacionālās kino balvas ”Lielais Kristaps” nominanti.

Šogad balvas tiks pasniegtas 17 kategorijās labākajiem profesiju pārstāvjiem un septiņās nominācijās filmu skatē. Kopumā izskatīšanai bija iesniegti 66 filmu pieteikumi, un vislielākā konkurence bijusi dokumentālo filmu kategorijā, kur iesniegtas 20 īsfilmas un 24 pilnmetrāžas filmas. Savukārt mākslas īsfilmu programmā konkurence izrādījusies nepietiekama, un šajā kategorijā šogad apbalvojumu nepasniegs. Tā vietā, sekojot pēdējo gadu tendencēm, izveidota jauna nominācija – labākā mazākuma kopprodukcijas filma, kur Latvijas finansiālais ieguldījums filmas tapšanā ir salīdzinoši neliels.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nominētos darbus vērtēs starptautiska žūrija septiņu cilvēku sastāvā, bet laureātus paziņos 13. novembrī. Savukārt jau tagad zināms, ka balvas par mūža ieguldījumu saņems Latvijas animācijas leģendārais tandēms – Roze Stiebra un Ansis Bērziņš – filmu studijas “Dauka” dibinātāji un Latvijas animācijas zelta klasikas darbu autori.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl