Nosauc nacionālās kinobalvas “Lielais Kristaps” nominantus

Komentāri

Paziņoti nacionālās kino balvas ”Lielais Kristaps” nominanti.

Šogad balvas tiks pasniegtas 17 kategorijās labākajiem profesiju pārstāvjiem un septiņās nominācijās filmu skatē. Kopumā izskatīšanai bija iesniegti 66 filmu pieteikumi, un vislielākā konkurence bijusi dokumentālo filmu kategorijā, kur iesniegtas 20 īsfilmas un 24 pilnmetrāžas filmas. Savukārt mākslas īsfilmu programmā konkurence izrādījusies nepietiekama, un šajā kategorijā šogad apbalvojumu nepasniegs. Tā vietā, sekojot pēdējo gadu tendencēm, izveidota jauna nominācija – labākā mazākuma kopprodukcijas filma, kur Latvijas finansiālais ieguldījums filmas tapšanā ir salīdzinoši neliels.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nominētos darbus vērtēs starptautiska žūrija septiņu cilvēku sastāvā, bet laureātus paziņos 13. novembrī. Savukārt jau tagad zināms, ka balvas par mūža ieguldījumu saņems Latvijas animācijas leģendārais tandēms – Roze Stiebra un Ansis Bērziņš – filmu studijas “Dauka” dibinātāji un Latvijas animācijas zelta klasikas darbu autori.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl