Nosauc nacionālās kinobalvas “Lielais Kristaps” nominantus

Komentāri

Paziņoti nacionālās kino balvas ”Lielais Kristaps” nominanti.

Šogad balvas tiks pasniegtas 17 kategorijās labākajiem profesiju pārstāvjiem un septiņās nominācijās filmu skatē. Kopumā izskatīšanai bija iesniegti 66 filmu pieteikumi, un vislielākā konkurence bijusi dokumentālo filmu kategorijā, kur iesniegtas 20 īsfilmas un 24 pilnmetrāžas filmas. Savukārt mākslas īsfilmu programmā konkurence izrādījusies nepietiekama, un šajā kategorijā šogad apbalvojumu nepasniegs. Tā vietā, sekojot pēdējo gadu tendencēm, izveidota jauna nominācija – labākā mazākuma kopprodukcijas filma, kur Latvijas finansiālais ieguldījums filmas tapšanā ir salīdzinoši neliels.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nominētos darbus vērtēs starptautiska žūrija septiņu cilvēku sastāvā, bet laureātus paziņos 13. novembrī. Savukārt jau tagad zināms, ka balvas par mūža ieguldījumu saņems Latvijas animācijas leģendārais tandēms – Roze Stiebra un Ansis Bērziņš – filmu studijas “Dauka” dibinātāji un Latvijas animācijas zelta klasikas darbu autori.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl