Nosaki, kuri bijuši šā gada nozīmīgākie notikumi un nominē gada cilvēku 2015!

Pievienot komentāru
Nosaki, kuri bijuši šā gada nozīmīgākie notikumi un nominē gada cilvēku 2015!
Foto: LETA

2015. gads Latvijas vēsturē ieies ar dažādiem notikumiem gan politikā, gan ekonomikā, gan kultūrā, sportā un citās jomās, un kurš gan vēl labāk spēs noteikt kāda notikuma nozīmīgumu Latvijai, ja ne paši Latvijas iedzīvotāji, tāpēc LNT Ziņu dienests aicina kopīgi veidot 2015. gada nozīmīgāko notikumu topu.

Gadu sākām ar Latvijas prezidentūru ES Padomē, piedzīvojām Valsts prezidenta vēlēšanas un Raimonda Vējoņa stāšanos augstajā amatā. Pēc notikumiem Ukrainā lielāka vērība pievērsta Latvijas drošībai, tikmēr bēgļi pārpludina Eiropu un notikuši vairāki asiņaini terora akti.

Latvijas politikā un ekonomikā nav trūcis skandālu, tostarp ministru demisiju. Kultūrā un sportā 2015. gads bijis krāšņs, piemēram, Eiropas čempionāts basketbolā Rīgā vai pirmizrāde Brodskis/Barišņikovs Jaunajā Rīgas teātrī. Piedzīvoti arī emocionāli notikumi, iespējams, kādu aizkustinājusi līdzcilvēku sadarbība meklējot pazudušo zēnu Engures mežā vai arī īpašs notikums privātajā dzīvē.

LNT Ziņu dienests aicina – norādiet, jūsuprāt, šogad nozīmīgākos notikumus attiecīgajā dzīves sfērā un nosauciet cilvēku, kurš, jūsuprāt, būtu pelnījis 2015. gada cilvēka titulu. Vēlam veiksmi!

Atbildes tiks apkopotas un rezultātus uzzināsit 2015. gada LNT Ziņu vecgada notikumu apskatā 31. decembrī pulksten 20.00.

Kuri, tavuprāt, ir spilgtākie 2015. gada notikumi? Balso šeit!