Komentāri
Nosaki, kuri bijuši šā gada nozīmīgākie notikumi un nominē gada cilvēku 2015!
Foto: LETA

2015. gads Latvijas vēsturē ieies ar dažādiem notikumiem gan politikā, gan ekonomikā, gan kultūrā, sportā un citās jomās, un kurš gan vēl labāk spēs noteikt kāda notikuma nozīmīgumu Latvijai, ja ne paši Latvijas iedzīvotāji, tāpēc LNT Ziņu dienests aicina kopīgi veidot 2015. gada nozīmīgāko notikumu topu.

Gadu sākām ar Latvijas prezidentūru ES Padomē, piedzīvojām Valsts prezidenta vēlēšanas un Raimonda Vējoņa stāšanos augstajā amatā. Pēc notikumiem Ukrainā lielāka vērība pievērsta Latvijas drošībai, tikmēr bēgļi pārpludina Eiropu un notikuši vairāki asiņaini terora akti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas politikā un ekonomikā nav trūcis skandālu, tostarp ministru demisiju. Kultūrā un sportā 2015. gads bijis krāšņs, piemēram, Eiropas čempionāts basketbolā Rīgā vai pirmizrāde Brodskis/Barišņikovs Jaunajā Rīgas teātrī. Piedzīvoti arī emocionāli notikumi, iespējams, kādu aizkustinājusi līdzcilvēku sadarbība meklējot pazudušo zēnu Engures mežā vai arī īpašs notikums privātajā dzīvē.

LNT Ziņu dienests aicina – norādiet, jūsuprāt, šogad nozīmīgākos notikumus attiecīgajā dzīves sfērā un nosauciet cilvēku, kurš, jūsuprāt, būtu pelnījis 2015. gada cilvēka titulu. Vēlam veiksmi!

Atbildes tiks apkopotas un rezultātus uzzināsit 2015. gada LNT Ziņu vecgada notikumu apskatā 31. decembrī pulksten 20.00.

Kuri, tavuprāt, ir spilgtākie 2015. gada notikumi? Balso šeit!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl