5 komentāri
“Norvik Banka” kļuvusi par ”Eņģeļi pār Latviju” un ”Labestības diena” partneri
Publicitātes foto

LNT, Rimi un Bērnu slimnīcas fonda kopīgai iniciatīvai ”Eņģeļi pār Latviju” un ”Labestības diena” oficiāli pievienojusies “Norvik Banka”, kļūstot par abu akciju sadarbības partneri.

“Norvik Bankas” valdes priekšsēdētājs Olivers Bramvels, parakstot sadarbības līgumu, norādīja: ””Norvik Banka” ir gandarīta un arī pagodināta kļūt par ”Labestības dienas” un ‘’Eņģeļi pār Latviju” atbalstītāju, un mēs augsti novērtējam līdzšinējo darbu, ko veikuši LNT, Rimi un Bērnu slimnīcas fonds.

Mēs ceram, ka “Norvik Bankas” klātbūtne un atbalsts šajās akcijās dos iespēju palīdzēt vēl vairāk bērniem un viņu ģimenēm ceļā uz laimīgu un cerību pilnu dzīvi. Esam rūpīgi sekojuši līdzi līdzšinējām aktivitātēm, un varam tikai apbrīnot šo ģimeņu spēku un mīlestību, kas iedvesmo ne tikai mūs, bet, ceram, dod ticību ikvienam Latvijas iedzīvotājam.”

Foto

MTG TV Latvia vadītāja Baiba Zūzena: ””Labestības diena” un ”Eņģeļi pār Latviju” ir ilglaicīgākās un apjomīgākās labdarības akcijas Latvijā – desmit gadu laikā, iedibinot spēcīgu un regulāru ziedošanas tradīciju, Latvijas tauta ir palīdzējusi vairāk nekā 1400 bērniem veseļoties un uzlabot dzīves kvalitāti.

Ar lielu prieku sveicu “Norvik Banku” akcijas sadarbības partneru lokā un ticu, ka kopā mēs arī turpmāk ienesīsim smagi slimu bērnu ģimenēs spēku un cerību uz pilnvērtīgu dzīvi, vienlaikus aicinot sabiedrību sajust to gandarījumu, ko spēj sniegt tikai dalīšanās, palīdzēšana, došana.”

Labdarības akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” un ”Labestības diena” ir pierādījums tam, ka, apvienojot spēkus kopīgam mērķim, spējam darīt lielas lietas un palīdzēt tik daudziem bērniem visā Latvijā! Vairāk nekā deviņu gadu laikā, kopš notiek labdarības akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” un ”Labestības diena”, ir saziedoti 5,8 miljoni eiro, kas ļāvis palīdzēt jau kopumā 1467 bērniem.

Pagājušajā gadā ”Labestības dienas” ietvaros tāpat tika piepildīts arī bērnu sapnis par īpašu rotaļu laukumu Bērnu slimnīcas Gaiļezers teritorijā. Ir paveikts ārkārtīgi liels darbs, par ko organizatori saka paldies visai Latvijas sabiedrībai!

TOP komentāri

 • Daila
 • Daila
 • Daila
  0 0 0

  Daila

  Man par labu negaja jusu aizdevums
  Jums ari no manas pensijas nekada labuma nebus,krievi no krievijas ,zvan,prasa uz ko dzivoju.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl