Norvēģija noteikti zaudēs cīņā pret Latvijas zvejniekiem un ES, uzskata Šmits

1 komentārs

Norvēģija noteikti zaudēšot cīņā pret Latvijas zvejniekiem un Eiropas Savienību (ES), un to zinot arī paši norvēģi, tā šorīt LNT raidījumā ”900 sekundes” sacīja biedrības “Eiropas Krabju zvejas asociācija” vadītājs Didzis Šmits.

Šmits arī piebilda, ka Norvēģija testē ES cīņā par sniega krabju nozveju. Šādā strīdā Lietuva esot jau norvēģus uzvarējusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš arī vērsa uzmanību, ka tas ir daudzu miljonu vērts bizness, par kuru notiek asa cīņa.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl