Noraida aicinājumu MK ēkā noņemt uzrakstu “Viens likums – viena taisnība visiem”

1 komentārs

Saeima pieņēmusi nākamā gada budžetu. Šoreiz izdevies izvairīties gan no lēmumiem nakts melnumā, gan no tā sauktajām “deputātu kvotām”.

Nākamā gada izdevumiem ir atvēlēti gandrīz deviņi miljardi eiro. Par prioritātēm atzīta veselības aprūpe. Tās finansējums pirmo reizi pārsniegs vienu miljardu.

Būtisks finansējuma palielinājums atvēlēts arī aizsardzībai, kas nākamgad pirmo reizi sasniegs NATO prasītos divus procentus no iekšzemes kopprodukta. Vienlaikus turēts solījums nepieļaut “deputātu kvotas”, jo atbalstu neguva gandrīz neviens no deputātu priekšlikumiem, kādiem mērķiem papildus atvēlēt nodokļu maksātāju naudu.

Noraidīts tika arī opozicionāra Ivara Zariņa aicinājums 1200 eiro piešķirt, lai valdības sēžu zālē noņemtu uzrakstu “Viens likums – viena taisnība visiem”. Par to izvērtās vienas no plašākajām debatēm.

Māris Kučinskis
Ministru prezidents, ZZS

Zariņa kungs, lai kā es jūs arī cienītu, jūs esat cilvēks, kuram ir sava galva, bet attiecībā uz jūsu priekšlikumu par vienu likumu un vienu taisnību visiem, man šķiet, ka tas bija viens no pašiem dumjākajiem priekšlikumiem, kāds Saeimā ir izskanējis.

Ivars Zariņš
Saeimas deputāts, “Saskaņa”

Kučinska kungs, es pilnīgi jums piekrītu! Tas bija mans pats dumjākais priekšlikums, kādu esmu izdarījis, bet es šo priekšlikumu iesniedzu nevis tāpēc, lai parādītu savu gudrību, bet tāpēc, lai pievērstu uzmanību tai absurdajai situācijai, kāda ir izveidojusies mūsu valstī. Kad vara var darīt, kas viņai iegribas, ka viņai likumi nav jāievēro, un tā nav normāla situācija.

Plašāk par to, kā deputāti dalīja nodokļu maksātāju naudu – LNT Ziņu sižetā!

TOP komentāri

  • Alfreds50
    0 0 0

    Alfreds50

    Kučinska kungs ! Ar šo niecīgo repliku pret Ivaru Zariņu Jūs esat totāli izgāzies ! Noliegt to, kas rakstīts pat uz Saeimas sienas ir visdumjākais, ko spēj savā naidā pret citiem paust valsts amatpersona. Un pēc dažām minūtēm šo pašu ideju ( aicinājumu) paust savā uzrunā izsakot "paldies" par budžeta pieņemšanu !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl