Komentāri

Otrdien vairāku skolu audzēkņiem bijuši zināmi ne tikai latviešu valodas eksāmena domraksta temati, bet arī šā eksāmena domraksta rezerves tēmas.

To trešdien apstiprinājusi Latvijas Izglītības vadītāju asociācijas pārstāve Aija Melle.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Temati bijuši zināmi vairākās skolās visā Latvijā, sacījusi Melle. Viņa solījusi par notikušo runāt ar eksāmenu organizatoriem.

Pašlaik Melle neatklāj, kurās skolās būtu varējusi notikt eksāmena daļas noplūde, taču viņa piebildusi, ka tās ir skolas ne tikai Rīgā, bet arī citur Latvijā.

Jau vēstīts, ka vakar pirms latviešu valodas centralizētā eksāmena bija noplūduši tā trešās daļas jeb domraksta temati. Eksāmena organizatori – Valsts izglītības satura centrs – norādīja, ka temati tikuši laikus mainīti pret rezerves variantiem. Tomēr pēcpusdienā kļuva zināms, ka, iespējams, ne visi skolēni saņēmuši rezerves variantus.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl