Nopietna trīs automašīnu sadursme uz Bauskas šosejas; ir cietušie

0 Komentāru
Nopietna trīs automašīnu sadursme uz Bauskas šosejas; ir cietušie
FOTO: LETA

Nopietna trīs automašīnu sadursme šorīt notika uz Bauskas šosejas, ceļa posmā starp galvaspilsētu un Ķekavu. Pēc sadursmes notikuma vietā pavērusies visai briesmīga aina. Kravas auto un nelielais Volkswagen grāvī, bet vispamatīgāk samīcītais Chrysler “busiņš” turpat uz ceļa. Ģimenes auto aizmugurējā daļa iznīcināta, metāla atlūzas aizstumjot līdz pat autosalona vidum.  

Valsts policijas pārstāvji, kuri fiksējuši negadījuma apstākļus un pieņēmuši paskaidrojumus no iesaistītajiem, skaidro, ka lēmums par kriminālprocesa ierosināšanu tiks pieņemts pēc tam, kad mediķi sniegs atzinumu par cietušo veselības stāvokli.

Kārtības policijas priekšnieka vietnieks Ansis Pumpurs norāda, ka likumsargi jau noskaidrojuši to, ka visi negadījumā iesaistītie autovadītāji pie stūres sēdušies skaidrā, kā arī transportlīdzekļi bijuši apdrošināti. Tāpat nav pamata domāt, ka kādam no auto bijušas tehniskas ķibeles. Lai arī šajā negadījumā cietuši vairāki cilvēki, iespējams, kravas auto vadītājam tomēr nebūs jāstājas tiesas priekšā. Protams, viss atkarīgs no cietušo turpmākās rīcības.

Plašāk par notikušo skatieties Degpunktā sagatavotajā sižetā.

0 Komentāru