Nopērkot 3 eiro vērtu loterijas biļeti, pensionāre laimē 40 tūkstošus

Pievienot komentāru
Nopērkot 3 eiro vērtu loterijas biļeti, pensionāre laimē 40 tūkstošus
FOTO: LETA

Viking Lotto 23. decembra izlozē Latvijā tika uzminēti pieci skaitļi un papildskaitlis un laimēti 40 181,51 eiro.

Laimīgā kvīts ar pieciem spēles variantiem uz vienu izlozi tika iegādāta Rīgā, Miera ielā 2, Narvesen tirdzniecības vietā, par pirkumu samaksājot 3 eiro. Tā ir jau desmitā reize šajā gadā, kad kādam ir izdevies uzminēt 5 skaitļus un papildskaitli un laimēt vairāk nekā 20 tūkstošus eiro vērtu laimestu. Laimētāja ir pensionēta medmāsa no Iļģuciema.

Pirms svētkiem veiksminiece satikusies ar saviem brāļiem, un viens no viņiem bijis paņēmis līdzi neaizpildītus Viking Lotto kuponus. Visi trīs joka pēc aizpildījuši katrs savu kuponu un pastaigas laikā pa Rīgas Ziemassvētku tirdziņiem piereģistrējuši izvēlētās skaitļu kombinācijas izlozei.

Nākamajā pastaigas reizē pa Vecrīgu viens no brāļiem laimētājai vaicājis, vai viņai somā ir tā Viking Lotto biļete – varētu ieiet Latvijas Loto veikalā un to pārbaudīt.

“Pārdevēja teica, ka esmu laimējusi 40 tūkstošus eiro,” stāsta smaidīgā kundze. “Tas nu gan bija liels pārsteigums un veiksme, jo vecumdienās esmu paņēmusi dzīvokļa kredītu, par kuru man vēl jāmaksā 39 tūkstošus eiro. Tagad samaksāšu kredītu un vēl tūkstotis paliks svētku svinībām,” jokojās laimētāja.