Noķer noziedznieku grupu, kas zagtas, eksluzīvas mašīnas veda uz Tadžikistānu

Komentāri

Latvijas policistiem, sadarbībā ar robežsargiem un muitniekiem, izdevies noķert noziedznieku grupu, kas uz Tadžikiju transportēja Eiropā zagtas, ekskluzīvas automašīnas. Smalkākie BMW, Audi, Lexus modeļi zagti Francijā, Vācijā, un citviet Eiropā, un tagad jau atdoti atpakaļ īpašniekiem.

Noziedznieku shēma bija vienkārša: no profesionāliem autozagļiem iepirkt Eiropā zagtus, lepnus auto, viltot to reģistrācijas dokumentus, kuri it kā tika izdoti Vācijā, un tad mašīnas no Latvijas ar dzelzceļu nogādāt galapunktā – Tadžikistānā. Triju cilvēku grupa, kurā bija viens tadžiks un divi Latvijas valstpiederīgie, darbojās vairākus gadus, taču iekrita papīru dēļ. Viņiem uz pēdām nāca muitas darbinieki – pārbaudot vilciena kravu, kurā bija dārgi auto, izrādījās, ka dokumenti ir viltoti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens no aizdomās turētajiem – 35 gadus vecs vīrietis, kurš ir iespējamais organizators, apcietināts.

Starp ekskluzīvajiem auto arī Audi, Honda, Lexus un Toyota. Postpadomju valstīs, kur ir milzīga sociālā plaisa starp bagātajiem un nabagajiem, superdārgi Eiropas auto pārtikušajiem ir lielā cieņā. Savulaik populāri bija pasūtīt konkrētu spēkratu zādzības no Eiropas. Konkrētajā gadījumā ievestie auto bez problēmām Tadžikistānā tika reģistrēti oficiāli.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl