Noķer noziedznieku grupu, kas zagtas, eksluzīvas mašīnas veda uz Tadžikistānu

Komentāri

Latvijas policistiem, sadarbībā ar robežsargiem un muitniekiem, izdevies noķert noziedznieku grupu, kas uz Tadžikiju transportēja Eiropā zagtas, ekskluzīvas automašīnas. Smalkākie BMW, Audi, Lexus modeļi zagti Francijā, Vācijā, un citviet Eiropā, un tagad jau atdoti atpakaļ īpašniekiem.

Noziedznieku shēma bija vienkārša: no profesionāliem autozagļiem iepirkt Eiropā zagtus, lepnus auto, viltot to reģistrācijas dokumentus, kuri it kā tika izdoti Vācijā, un tad mašīnas no Latvijas ar dzelzceļu nogādāt galapunktā – Tadžikistānā. Triju cilvēku grupa, kurā bija viens tadžiks un divi Latvijas valstpiederīgie, darbojās vairākus gadus, taču iekrita papīru dēļ. Viņiem uz pēdām nāca muitas darbinieki – pārbaudot vilciena kravu, kurā bija dārgi auto, izrādījās, ka dokumenti ir viltoti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens no aizdomās turētajiem – 35 gadus vecs vīrietis, kurš ir iespējamais organizators, apcietināts.

Starp ekskluzīvajiem auto arī Audi, Honda, Lexus un Toyota. Postpadomju valstīs, kur ir milzīga sociālā plaisa starp bagātajiem un nabagajiem, superdārgi Eiropas auto pārtikušajiem ir lielā cieņā. Savulaik populāri bija pasūtīt konkrētu spēkratu zādzības no Eiropas. Konkrētajā gadījumā ievestie auto bez problēmām Tadžikistānā tika reģistrēti oficiāli.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl