Nogalinātās Sindijas māte pauž vaļsirdīgu atzīšanos par iespējamo slepkavu

13 komentāri
Nogalinātās Sindijas māte pauž vaļsirdīgu atzīšanos par iespējamo slepkavu
PRIVĀTAIS ARHĪVS/DEGPUNKTĀ

Priekules pusē nogalinātās 20 gadus vecās Sindijas Rones māte medijam izklāstījusi notikumus pirms traģiskās vēsts saņemšanas, kurā iesaistīts arī meitenes patēvs.

Sindija jau guldīta zemes klēpī, bēres notikušas trešdien, 17. aprīlī. Mirkli pirms sēru ceremonijas meitenes māte ziņu portālam “liepajniekiem.lv” izstāstījusi piedzīvoto naktī uz 10. aprīli.

Kad meita nebija atgriezusies mājās, māte Sindijas patēvu Viesturu Priščepovu, kuru par vīru apņēma vien dažus mēnešus atpakaļ, aizvilkusi uz garāžu. Tur viņa esot jutusi, ka kaut kas nav labi.

Automašīna, kuru nākamajā dienā policija arestēja, atradās garāžā. Māte norāda, ka tajā neesot bijusi sega, kas parasti tur stāvējusi. Bijis arī salocīts bagāžas nodalījuma vāks, uz ko Viesturs atbildējis, ka tas salocīts, braucot atpakaļgaitā iekšā garāžā, raksta “liepajniekiem.lv”.

Tāpat sieviete ir šokā par sava dzīvesbiedra rīcību nākamajā dienā – 10. aprīlī, kad viņš pēc paša teiktā it kā devās uz Rīgas lidostu, lai lidotu uz darbu Zviedrijā. Tas, ka lidmašīnā vīrietis neiekāpa, bijis skaidrs jau nākamajā dienā.

Nu sieviete arī uzzinājusi, ka viņš līdz Rīgai pat nav aizbraucis. Policijas darbinieki Sindijas māti informējuši, ka viņš piedzēries aizturēts Skrundā, uzturējies tur divas dienas. Viesturs arī esot zvanījis savam brālim un sūdzējies, ka “esot nolaupīts, tiekot turēts gūstā”.

Liepājas medijs vēl norāda, ka policija gan neko no sievietes paustā ne apstiprina, ne noliedz. Šajā lietā turpinās izmeklēšana un tās interesēs nekāda informācija netiek izpausta. Ekspertīzes rezultāti vēl neesot saņemti.

Pilsētas pašvaldība gan mātei, gan jaunākajam dēlam nodrošina psiholoģisko palīdzību un finansiālu atbalstu Sindijas apbedīšanai, kā arī risina jautājumu par dzīvesvietas maiņu. Pēc mātes teiktā jau atrasts dzīvoklis jaunajās mājās Priekules centrā, kurp jau tuvākajā laikā māte ar dēlu varēs pārcelties.

Jau vēstīts, ka aizdomās par Sindijas Rones slepkavību šobrīd aizturētais Viesturs iepriekš jau vairākkārt sodīts, tostarp par 2006. gadā Embūtes pusē izdarītu slepkavību, par ko viņam piemēroti septiņarpus gadi cietumā.

Pēc neoficiālas informācijas zināms, ka varmāka jau atzinies izdarītajā.

Video reportāžu no slepkavības vietas skaties TE!