Nogalinātā Bunkus brālis: Jau pēc Mārtiņa nāves Gobzems vairākkārt viņu atklāti un publiski nomelnoja

6 komentāri
Nogalinātā Bunkus brālis: Jau pēc Mārtiņa nāves Gobzems vairākkārt viņu atklāti un publiski nomelnoja
EDIJS PĀLENS, IEVA LEINIŠA, LETA

Nošautā zvērināta advokāta Mārtiņa Bunkus ģimene ceturtdien Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā iesniegusi prasību pret premjera amata kandidātu Aldi Gobzemu (KPV LV) par nepatiesu cieņu un godu aizskarošu ziņu atsaukšanu un mantiskās kompensācijas piedziņu.

Bunkus ģimenes ieskatā Gobzems vairākkārt ir nepārprotami nomelnojis noslepkavoto Mārtiņu Bunkus. Prasībā esot aprakstīti konkrētie goda un cieņas aizskāruma gadījumi, norāda Mārtiņa brālis Kristaps Bunkus.

Kristaps Bunkus
prasības iesniedzēju pārstāvis

Jau pēc Mārtiņa nāves Gobzems vairākkārt viņu atklāti un publiski nomelnoja, kas, mūsuprāt, bija zemiska rīcība, zinot, ka Mārtiņš savu godu un cieņu aizstāvēt vairs nevarēja. Mārtiņa dzīves laikā Gobzemam acīmredzot drosmes nepietika. Ar šādu uzvedību Gobzems sabiedrībā kultivē nesodāmas agresijas kultūru un ar savu prasību ceram to iegrožot vismaz šajā gadījumā.

Pieteikumā tiesai ietverta arī prasība par mantiskās kompensācijas piedziņu. “Mūsuprāt, tā ir nepieciešama, lai liktu atbildētājam aizdomāties par savas rīcības pareizību kaut vai no pragmatiska viedokļa, ja jau ētikas normas atbildētāju acīmredzot nesaista,” turpina Kristaps Bunkus.

Jau ziņots, ka Mārtiņš Bunkus tika nošauts 30. maija rītā, kad viņš ar automašīnu brauca garām Rīgas Meža kapiem.

Īsi pēc slepkavības netālu no notikuma vietas tika atrasta sadedzināta ar viltotiem valsts numuriem aprīkota automašīna, kura, visticamāk, bija saistīta ar slepkavību.

Par notikušo policijā sākts kriminālprocess. Izmeklēšanas pamatversija ir, ka noziegums paveikts saistībā ar upura profesionālo darbību.

TOP komentāri

 • Ineta
  +5 +4 -1

  Ineta

  Tak ļāvis brālim gulēt, neviss nepārtraukti raustīt. Nu nebija viņš svētais. Tak samierinaties!
 • Polss
  +3 +3 0

  Polss

  Ko patiesiba koz acis?Tads pats miljonu pisejs ka visi parejie maksatnespejas likvidacijas administraori,ne pa velti skreja konsulteties pie jenkiem uz Ameriku ka vairak izspiest naudinas bet tadi pasi banditi pasu novaca jo gribeja sos uzmest.
 • Laura
  +1 +1 0

  Laura

  Pareizi vien ir. Lai Gobzems nes atbildību par saviem vārdiem. Kas tas par premjera amata kandidātu, kurš par ētikas kodeksa pārkāpumiem izslēgts no advokatūras, pielaidi valsts noslēpumam iespējams nesaņems un prasība tiesā par neslavas celšanu! Kauns pilnīgi skatīties uz šo cirku.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl